100% idealnej bieli Vizira w jednej kapsułce!

Marka Vizir zamknęła swoją legendarną biel w jednej kapsułce! Teraz dzięki nowej i łatwej w użyciu formie, w szybki sposób pokonasz brud a Twoje pranie zachowa biel oraz żywe kolory nawet po 20 praniach!

Mocno skoncentrowany produkt, 1 kapsułka wystarcza na pełny załadunek pralki.
Najnowsza formuła Vizira poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Od dziś niedoprane ubrania odejdą w niepamięć. Wystarczy, że włożysz jedną kapsułkę do pralki, załadujesz pranie i pozwolisz skoncentrowanej sile działać.

Nic się nie wyleje, nic się nie zmarnuje. Przełomowa innowacja, dzięki której otoczka kapsułki szybko rozpuszcza się w wodzie!
Dzięki specjalnej powłoce składniki kapsułki pozostają skoncentrowane, aż do momentu pierwszego kontaktu z wodą, kiedy otoczka całkowicie się rozpuszcza. Oznacza to, że wkładasz tylko jedną kapsułkę zawierającą płyn piorący bezpośrednio do bębna pralki. Następnie przykrywasz ją paraniem, nastawiasz cykl i gotowe! Zapomnij o żmudnym odmierzaniu odpowiedniej dawki proszku do prania, który często potem leżał rozsypany na podłodze w łazience. Dodatkowo małe i lekkie opakowanie zawierające 15 kapsułek bez problemu zmieści się na półce.

 

Doskonełe efekty w 3 krokach

Do białego czy do kolorów? To bez znaczenia. Ubrania pozostaną jak nowe nawet po 20 praniach.
Kapsułki piorące Vizira są uniwersalne. Białe czy kolorowe pranie jest zawsze nieskazitelnie czyste. Nowa formuła Vizira jest bezpieczna dla tkanin, a jednocześnie zachowuje moc potrzebną do uzyskania czystego prania. Co więcej, kapsułka zawiera aktywny składnik odświeżający kolor! Dzięki czemu Twoje pranie zachowa żywe kolory nawet po 20 praniach. Z Vizirem Twoje ubrania wyglądają jak nowe za każdym razem, gdy wyjmujesz je z pralki!

 

Kapsułki piorące Vizira dostępne są w 3 różnych wariantach zapachowych. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.
Kapsułki piorące Vizira, Original Orange
Wypróbuj pomarańczowej siły zamkniętej w małej i poręcznej kapsułce. Twoje pranie będzie nie tylko czyste, zyska również świeży, delikatny zapach.

 

Kapsułki Piorące Vizira Original Fresh
Kapsułki piorące Vizira, Fresh Flowers
Czy od swojego środka do prania oczekujesz nie tylko doskonałego działania czyszczącego, ale także świeżego zapachu? Dzięki ubraniom wypranym w wariancie Fresh Flowers niezależnie od pogody za oknem, poczujesz się jak na łące usłanej wiosennymi kwiatami.

 

Kapsułki Piorące Vizira Fresh Flowers
Kapsułki piorące Vizira, Sensitive Clothes
Ten wariant, który poza czystością i wyjątkowym zapachem zapewnia również wspaniałą miękkość tkanin. Wzbogacona o substancje zmiękczające formuła sprawia, że pranie jest miłe w dotyku.

 

Kapsułki Piorące Vizira Sensitive Clothes
Kapsułki piorące Vizira
Sugerowana cena detaliczna: 21,99 PLN/ 15 szt.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.