Pachnąca Szafa na święta

Boże Narodzenie to magiczny czas, w którym obdarowujemy się prezentami, spotykamy z bliskimi. To również coroczne szaleństwo zakupowe, gdzie wiele godzin spędzamy w zatłoczonych sklepach szukając czegoś wyjątkowego, tak aby wybrany przez nas podarunek sprawił naszym najbliższym ogromną radość.  Zestawy upominkowe marki Pachnąca Szafa zostały przygotowane specjalnie z myślą o tym szczególnym dniu. Oryginalne i eleganckie opakowania kryją w sobie najbardziej pożądane zapachy,  a także ekskluzywne kosmetyki do pielęgnacji domu.

PACHNĄCY PREZENT

Dołącz do wymarzonego podarunku limitowaną wersję saszetki świątecznej a stanie się on wyjątkowy! Pachnący prezent to saszetka wypełniona wyjątkowym zapachem – znajdziecie tu odrobinę cynamonu i goździków, prażone jabłko, aromat świeżo upieczonego ciasta. Aromatyczne doznania wzbudzą ciepłe uczucia, a przyjemność obdarowywania zyska nowy wymiar.

Cena ok. 2.50zł

MANUFAKTURA ZAPACHU

Słoneczne truskawki, babciny uścisk, przyjacielskie espresso, miłosna kolacja.  Stopklatki zapachu tworzą aromat Twojego życia. Pachnące wspomnienia są niezmywalne, tak jak Twoja chęć bycia wyjątkową osobą. Zainspiruj się wonią i pozwól się jej roztoczyć. MANUFAKTURA ZAPACHU z Pachnącej Szafy to połączenie oczywistości i marzeń.

MANUFAKTURA ZAPACHU to magiczny zestaw, dzięki  któremu staniesz się twórcą woni, niemalże perfumiarzem. Zawód kreatora zapachów jest niezwykle prestiżową profesją.  Profesjonalistów w tym fachu jest niewielu. Na całym świecie szacuje się ich liczbę na około 250! W Polsce jedynie 5 osób może poszczycić się mianem fachowca w dziedzinie woni. Idealny węch, niezawodna pamięć  zapachowa oraz twórczy umysł to podstawowe cechy, bez których perfumiarz nie może się obejść. Choć stają się udziałem garstki osób, my wierzymy, że i w Tobie drzemie zmysł zapachowego wizjonera.

Otwórz magiczne pudełko. Zatrzymaliśmy w nim 9 intensywnych aromatów, ultra czułe bibułki oraz niezbędne narzędzia.

Dzięki profesjonalnym sprzętom utworzysz niezliczoną ilość zapachów. Każdy z nich będzie unikatowy, i to jest właśnie najwspanialsze w zabawie, do której Cię zapraszamy  – nie ma dwóch takich samych aromatów. Przed Tobą niekończąca się przygoda.  Aby Twoja zapachowa twórczość mogła w pełni się rozwinąć powinnaś wiedzieć czym jest piramida zapachu. Nuta głowy trwająca zwykle kilka minut jest wonnym preludium. Po silnym wrażeniu nadejdzie chwila zapachowego wyciszenia. To właśnie nuta serca. Jeżeli współgra z Twoim gustem, zapach jest odpowiedni dla Ciebie. Ostatnią chwilą perfum jest nuta bazy. To podwaliny aromatu. Na jej gruncie inne składniki mogą ukazać swoje piękno.  Chcemy abyś wykorzystała wiedzę perfumiarzy do zrealizowania swoich zapachowych marzeń.

Każdy Twój pomysł będzie oryginalny – niczym wonne linie papilarne. I tak jak one, Twoje kompozycje zapachowe odcisną ślad. Zostań kreatorem woni i pozostań na zawsze niepowtarzalnym!

Cena: ok. 50zł

PACHNĄCA SASZETKA DO SZAFY I SAMOCHODU KORZENNA POMARAŃCZA

Otul swój dom niezwykłym zapachem korzennej pomarańczy za pomocą saszetek zapachowych od Pachnącej Szafy. Niech niecodzienny aromat świąt Bożego Narodzenia unosi się w powietrzu przez cały czas wzbogacając Twój dzień o wspomnienia z najpiękniejszych chwil życia.

Cena ok. 3zł

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.