4FLEX Ultra Unikalne połączenie Kolagenu i Ekstraktu z Róży

Niejeden z nas doświadczył dyskomfortu w stawach, niekoniecznie w wyniku urazów albo np. stanów zapalnych, ale nawet w czasie tak prostych czynności jak podczas wchodzenia po schodach czy choćby wstawania z łóżka. Niestety z wiekiem mobilność i kondycja naszego układu ruchowego ulega niekorzystnym zmianom, a stawy stają się coraz bardziej podatne na uszkodzenia i stany zapalne.

Z myślą o utrzymaniu prawidłowych funkcji stawów powstał absolutnie nowy preparat 4Flex ULTRA. Jest to nowoczesne połączenie łatwo przyswajalnego hydrolizatu naturalnego kolagenu FORTIGEL® i ekstraktu z dzikiej róży. Zawarte w nim bioaktywne peptydy o działaniu potwierdzonym badaniami stymulują metabolizm komórek chrząstek stawowych. Dodatek wysokiej jakości ekstraktu z owoców dzikiej róży wspiera naturalną, prawidłową reakcję organizmu na stan zapalny. Synergiczne działanie obu składników aktywnych przynosi pozytywne rezultaty suplementacji, a płynna forma preparatu zapewnia szybką i efektywną absorpcję. Dzięki zachowaniu właściwej kondycji aparatu ruchu, codzienne czynności nie będą już tak uciążliwe.

4Flex ULTRA może być stosowany przez osoby ze stanami zapalnymi stawów, w okresie przed i pooperacyjnym, w czasie rekonwalescencji po skręceniach oraz przez wszystkie osoby cierpiące na dolegliwości stawowe.

Dowiedz się więcej o innych suplementach z linii 4Flex na: www.4Flex.pl

Sugerowana cena: 89zł

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.