Activkrill – Więcej niż Omega-3, więcej niż życie! Młodość bez limitu

Prozdrowotny wpływ kwasów Omega-3 na organizm człowieka jest niezaprzeczalny i powszechnie znany. Regularne dostarczanie w diecie lub w suplementacji kwasów Omega-3 gwarantuje zachowanie dobrego zdrowia i młodego wyglądu oraz pozwala w pełni cieszyć się jesienią życia. 

Produktów zawierających kwasy Omega-3 jest wiele. Jednak mogą one znacznie  różnić się pod względem jakości, siły działania i bioprzyswajalności. Dlatego nie należy eksperymentować, nasza inwestycja w zdrowie powinna być przemyślana, a wybór danego preparatu nastawiony na uzyskanie optymalnych korzyści kuracyjnych dla nas i dla naszych najbliższych.

Dlaczego ActivKrill?

  • Activkrill zawiera olej z kryla antarktycznego łowionego w najczystszych wodach na Ziemi. Olej z kryla, w przeciwieństwie do oleju pozyskiwanego z ryb, zawiera kwasy Omega-3 w postaci połączeń fosfolipidowych, które jak dowodzą wyniki badań naukowych są najlepiej przyswajalne przez organizm ludzki. Activkrill  to jedyne na rynku połączenie kwasów Omega-3 oraz astaksantyny. Astaksantyna (barwnik nadający krylowi charakterystyczny różowy kolor) jest najsilniejszym naturalnym przeciwutleniaczem zwalczającym wolne rodniki i skutecznie przeciwdziałającym procesom starzenia się. Jej działanie jest 500 razy silniejsze niż witaminy E i 11 razy silniejsze niż beta-karotenu.
  • Activkrill ma wpływa korzystnie na układ krążenia skutecznie obniżając poziom złego cholesterolu, wspomaga pamięć i koncentrację, wzmacnia stawy. Odgrywa dużą rolę w procesach wytwarzania serotoniny, tzw. hormonu szczęścia, odpowiedzialnego za dobry nastrój i samopoczucie. Obecność astaksantyny spowalnia procesy starzenia oraz kompleksowo wpływa na  zachowanie młodzieńczej kondycji skóry.
  • Activkrill został uhonorowany Nagrodą Profesorów Farmacji. 
  • ActivKrill to znacznie więcej niż kwasy Omega-3. To optymalny wybór dla tych, którzy niezależnie od wieku pragną tworzyć, realizować, odkrywać…

 

cena sugerowana:   Activ Krill 30 kapsułek/ 59, 00zł


 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.