Armani Code Luna

Od niepamiętnych czasów księżyc stanowi symbol marzeń i podświadomości, jest wyjątkowym wyrazem kobiecości. Księżyc, jako źródło inspiracji dla Giorgio Armaniego, jest elementem, który potwierdza niezaprzeczalny związek między projektantem a naturą. Księżyc często przejawia się w pracy projektanta, w hafcie, w kolorze i w elementach dekoracyjnych. 

Po raz kolejny projektant znajduje w księżycu inspirację do nowego eliksiru pożądania: Code Luna. Kobieca delikatność połączona z czarującym uwodzeniem: wcielenie kobiety, która wydaje się być Twoją, ale która już umknęła…pozostawiając tylko ślad swojego przyciągającego zapachu.

 

ZMYSŁOWY ZAPACH 

Dla nowej odsłony sagi CODE, Dominique Ropion stworzył „waniliową wodę toaletową”, świeżą i kwiatową, pozostawiającą na ciele kobiety hipnotyzujący ślad. Zapach otwierają intensywne nuty cytrusów, w tym roziskrzone nuty bergamotki, zielony akcent esencji z gorzkiej pomarańczy i akordy gruszki, mieszające się ze sobą niczym świeże owoce. W sercu zapachu, absolut kwiatu pomarańczy – charakterystyczny element zapachu Code Luna – łączy się z zachwycającym „księżycowym kwiatem” (ang.: moonflower), przejrzystym i lekkim jak powietrze. Kwiat ten uprawiany jest w Indiach, gdzie rozwija się w strefie światła i cienia. Legenda głosi, że rozkwita tylko podczas pełni księżyca, a zapylany jest przez ćmy. Rzadki i tajemniczy… Jego biel jest odbiciem czystości, która rozwija się i kwitnie w świetle księżyca. Absolut wanilii otula kwiat pomarańczy delikatną zmysłowością, idealnie pasując do osmantusa daje zapachowi odrobinę nut skórzanych. Bazę uzupełniają bób tonka i akordy cennego drzewa cedrowego, pozostawiając zapach prawdziwej kobiety.

 

GRA ŚWIATŁA I CIENIA 

Na flakonie dostrzec można subtelną grę światła. Oszroniona baza przywołuje świeżość i tajemniczość księżyca. Miękki w dotyku flakon, daje poczucie zmysłowości, podczas gdy motyw kwiatowy – charakterystyczny dla całej gamy CODE dla niej – pozwala światłu przenikać przez delikatny jasnoniebieski eliksir.

 

KAMPANIA 

Niepokojąca siła spojrzenia, śmiały dekolt, blask skóry… W nowym rozdziale Code Luna, uwodzenie staje się nastrojowe pod zagadkowym i urzekającym blaskiem księżyca. Kobieta staje się oczarowana jego hipnotycznym bladym światłem, złowiona między pragnieniem przeciwstawienia się a pokusą, by ulec.

Włoska aktorka Valeria Bilello uosabia kobietę Code Luna, z siłą i zmysłowością. Jest filmowana i fotografowana przez Paolo Roversi. Spontaniczność zdjęć i ich miękko rozmyta poświata, charakterystyczna dla zdjęć Paolo Roversi, perfekcyjnie ukazuje świeżość, wdzięk i emocje Code Luna.

 

Sugerowane ceny detaliczne zapachu: 

Armani Code Luna, woda toaletowa, 50 ml – 255 zł

Armani Code Luna, woda toaletowa, 75 ml – 360 zł

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.