Avene – zestawy świąteczne dla mężczyzn

avene_zest_meskie

Firma Avene nie zapomniała o upomnikach dla mężczyzn. Specjalnie dla nich przygotowała zestawy świąteczne, które niewątpliwie uprzyjamnią codzienną pielęgnację męskiej skóry twarzy. Produkty polecane są szczególnie do skóry wrażliwej i alergicznej.

Męskie zestawy świąteczne:

1) Pianka do golenia + lekki balsam po goleniu

PRODUKTY NIE ZAWIERAJĄ ALKOHOLU, SĄ HIPOALERGICZNE, NIE POWODUJĄ POWSTAWANIA ZASKÓRNIKÓW

Pianka do golenia

Pianka do golenia z wodą termalną Avène, chroni skórę przed uszkodzeniem podczas golenia, ułatwia przesuwanie ostrza maszynki zapewniając poczucie komfortu.
Dzięki swej aksamitnej konsystencji ogranicza ryzyko mikrourazów oraz infekcji w miejscach skaleczeń. Koi skórę i łagodzi podrażnienia już podczas golenia.
Pianka Avène zapewnia dokładne golenie i pozostawia skórę ukojoną, oczyszczoną i nawilżoną.

Pojemność: 200 ml

Lekki Balsam po goleniu do skóry normalnej i mieszanej

Lekki balsam po goleniu sprawia, że naskórek zostaje odbudowany, a skóra nawilżona. Bogaty w wodę termalną Avène o właściwościach łagodzących podrażnienia, daje uczucie ukojenia i świeżości. Zawarte w balsamie składniki aktywne sprawiają, że przyspiesza on regenerację naskórka oraz zapobiega nadkażeniom mikrourazów powstających przy goleniu.  Formuła balsamu została opracowana z myślą o skórze normalnej i mieszanej, zawiera składnik aktywny o właściwościach zmniejszających wydzielanie łoju – wyciąg z pestek dyni Cucurbita pepo.

Pojemność: 75ml

Rekomendowana cena zestawu: 99.00 PLN

2) Żel do golenia + balsam po goleniu

PRODUKTY NIE ZAWIERAJĄ ALKOHOLU, SĄ HIPOALERGICZNE, NIE POWODUJĄ POWSTAWANIA ZASKÓRNIKÓW

Żel do golenia (skóra sucha)

Żel do golenia Avène jest przeznaczony do golenia skóry wrażliwej, w szczególności skóry suchej. Żel do golenia Avène zapewnia dokładne golenie i pozostawia skórę ukojoną, oczyszczoną i nawilżoną. Gęsta i bogata pianka powstająca z żelu tworzy na skórze powłokę ochronną, dzięki czemu ułatwia golenie i łagodzi uczucie dyskomfortu związanego z goleniem.
Żel  do golenia dzięki swej bogatej i aksamitnej konsystencji ogranicza ryzyko mikrourazów oraz infekcji w miejscach skaleczeń. Koi skórę i łagodzi podrażnienia już podczas samego golenia.

Pojemność: 150 ml

Balsam po goleniu do skóry suchej lub bardzo suchej

Nawilżający i kojący balsam po goleniu sprawia, że naskórek zostaje odbudowany, a skóra nawilżona. Bogaty w wodę termalną Avène o właściwościach łagodzących podrażnienia, daje uczucie ukojenia i świeżości. Zawarte w balsamie składniki aktywne sprawiają, że przyspiesza on regenerację naskórka oraz zapobiega nadkażeniom mikrourazów powstających przy goleniu.
Pojemność: 75 ml

Rekomendowana cena 99.00 PLN

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl