Bądź piękna z Remingtonem

Marka Remington, z myślą o potrzebach nowoczesnej kobiety stworzyła depilator, który dzięki gęstemu ułożeniu pęset wyróżnia się spośród modeli dostępnych na rynku. Dokładnie usuwa zbędne owłosienie pozostawiając skórę idealnie gładką. Depilator ten – Smooth and Silky EP7030 – łączy w sobie funkcję depilatora i golarki. Zadbana kobieta czuje się pewnie w każdej sytuacji i bez obaw podejmuje nowe wyzwania. Depilator to jej niezbędnik, który pozwala na pielęgnację ciała zawsze wtedy, gdy tego zapragnie. Poręczny, bezprzewodowy towarzyszy jej także w podróży.

Smooth and Silky – 2 w 1

Depilator Smooth and Silky EP7030, dzięki zastosowanej technologii Non-Slip Tweezer, za pomocą 40 pracujących pęset, dokładnie usuwa zbędne włosy z cebulkami. Gwarantuje to utrzymanie gładkiej skóry nawet do 4 tygodni. Duży wpływ na finalny efekt depilacji ma ułożenie pęset. Zasada jest prosta – im bliżej siebie są zlokalizowane, tym dokładniej wychwytują włoski. Dlatego najnowszy model marki Remington, z gęsto ułożonymi pęsetami (0,5 mm) jest bezwzględny wobec niechcianego owłosienia. Rozmieszczenie pęset w jednym rzędzie sprawia, że pokrywają cały obszar depilowanej skóry, co pozwala osiągnąć zamierzone efekty w krótkim czasie. Bez wątpienia model Smooth and Silky EP7030 wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku depilatorów, gdyż jako jedyny posiada aż 40 pracujących pęset, pomiędzy którymi jest minimalny odstęp 0,5mm. Oba czynniki gwarantują szybszą i dokładniejszą depilację. W oferowanych przez innych producentów urządzeniach liczba pęset waha się od 24 do 40, jednak przestrzeń pomiędzy pojedynczymi pęsetami jest większa (wynosi od 9mm do 1 mm), co sprawia, że osiągnięcie idealnego efektu trwa o wiele dłużej. Udogodnieniem jest także możliwość stosowania depilatora Smooth and Silky nie tylko na sucho, ale także na mokro. Wodoodporna obudowa sprawia, że depilacja podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem jest całkowicie bezpieczna.

Remington

W trosce o komfort depilacji

Depilator został zaprojektowany tak, by jego użycie było łatwe i wygodne. Jego ergonomiczna obudowa sprawia, że jest praktyczny w stosowaniu. Podczas depilacji głowica doskonale dopasowuje się do ciała a obrotowy ruch nasadki pomaga ustawić depilator pod odpowiednim kątem. Dodatkowo urządzenie ma wbudowaną lampkę, która podświetlając depilowany obszar, minimalizuje szansę na pominięcie nawet najmniejszych włosków. Stosując depilator Smooth and Silky EP7030, nie musimy się obawiać o podrażnienia skóry. Substancja z aloesem, umieszczona w wypustkach nakładki masującej, nawilża i pielęgnuje skórę podczas zabiegu. W zestawie znajduje się również rękawica do peelingu zapobiegająca wrastaniu włosków. i, szczotki, prostownic, suszarki,

Nowoczesna, zadbana, będąca w ciągłym biegu kobieta doceni wielofunkcyjność Smooth and Silky EP7030, a także fakt, iż może go używać zarówno w domu jak i w podróży. Z dwoma ustawieniami prędkości, bezprzewodowy depilator wychodzi naprzeciw jej indywidualnym oczekiwaniom. Jego efektowny design, utrzymany w modnej kolorystyce, sprosta nawet najbardziej wysublimowanym kobiecym gustom.

Sugerowana cena detaliczna – 399 złotych

***

O Remington

Remington pomaga milionom użytkowników na całym świecie w pielęgnowaniu ich urody oraz pozwala na kreatywne zmiany wizerunku. Oferuje szeroką gamę urządzeń do stylizacji włosów (suszarki, prostownice, lokówki) i męskiej pielęgnacji osobistej (golarki elektryczne rotacyjne i foliowe, trymery, strzyżarki), a także innowacyjne produkty do depilacji IPL. Nr 1 w stylizacji włosów w Polsce*.

www.remington-europe.com

* W wartości sprzedaży (Sales Value) za okres styczeń – grudzień 2011 w kategorii Hair Stylers (Stylizacja włosów tj. prostownice, lokówki, lokówko-suszarki, wałki, prostownico – karbownice), Źródło: GFK Retail and Technology, Poland Panelmarket.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl