BIAŁY JELEŃ z korą dębu – intymna pielęgnacja wrażliwej kobiecości

Wyciąg z kory dębu jest bez wątpienia znanym od wielu lat antidotum na wiele problemów związanych z podrażnieniami śluzówki i intymnych miejsc kobiety. Swoją dobroczynną cechę kora dębu zawdzięcza garbnikom o silnych właściwościach bakteriobójczych, które koagulując białka wytwarzają na powierzchni skóry swoistą powłokę ochronną, łagodząc  stany zapalne oraz przyspieszając gojenie się mikro-urazów.

Wyciąg z kory dębu to kolejny z naturalnych ekstraktów roślinnych, wybrany do opracowania nowego żelu do higieny intymnej BIAŁY JELEŃ. Nowy produkt obok istniejących już żeli z aloesem i bławatkiem pozwoli osobom o wrażliwej skórze i skłonnościach do alergii na komfort  codziennej pielęgnacji okolic intymnych bez podrażnień i kłopotów z reakcjami uczuleniowymi. Żel do higieny intymnej BIAŁY JELEŃ z korą dębu zawiera także  łagodzącą alantoinę oraz kwas mlekowy, który wspomaga naturalne mechanizmy obronne ciała przed zewnętrznymi podrażnieniami.

Żel zmniejsza ryzyko występowania infekcji i korzystnie wpływa na błony śluzowe. Wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory i przywraca fizjologiczne pH.

Produkt nie zawiera alergenów i parabenów, dzięki czemu nie powoduje podrażnień wrażliwych miejsc kobiety.

Produkty dostępne w cenie ok. 7,90 zł.

 

Both comments and pings are currently closed.

One Response to “BIAŁY JELEŃ z korą dębu – intymna pielęgnacja wrażliwej kobiecości”

  1. mira pisze:

    polskie, dobre i tanie;)