BIOELIXIRE ARGAN OIL DWUFAZOWA ODŻYWKA Z KERATYNĄ- NOWE OPAKOWANIE

Codzienna pielęgnacja włosów polegająca na ich myciu, nakładaniu tradycyjnej odżywki i spłukiwaniu jej po kilku minutach, bywa bardzo czasochłonna. Nie zawsze znajdujemy na to odpowiednią ilość czasu i ochoty, ale oczywiście nie chcemy rezygnować z zabiegów, które zapewniają włosom odżywienie, połysk i łatwe rozczesywanie. Jak to pogodzić? Idealnym rozwiązaniem, pomagającym skrócić czas pielęgnacji, jest odżywka Bioelixire Argan Oil + Keratin Biphase w sprayu, której nie trzeba spłukiwać!

Odżywka ma dwie warstwy. W górnej, lżejszej, ukryte zostały drogocenne olejki, takie jak: oryginalny, selekcjonowany olejek arganowy, olejek jojoba i olejek słonecznikowy. Kompozycja kwasów tłuszczowych oleju arganowego gwarantuje optymalne nawilżenie włosów. Witamina E zawarta w oleju arganowym  i słonecznikowym jest zaś jednym z najsilniejszych antyoksydantów – przewidziała wolnym rodnikom, doskonale nawilża oraz spowalnia proces starzenia się skóry głowy i włosów. Olejek jojoba zwiększa przyswajalność i wchłanianie składników olejku arganowego, a dodatkowo przeciwdziała utracie nawilżenia. Natomiast olejek słonecznikowy zmiękcza, regeneruje i nadaje blask. Tak bogata kompozycja składników nie tylko skutecznie odżywia włosy, ale także sprawia, że łatwo się rozczesują i nie elektryzują podczas stylizacji.

Dolna warstwa jest mixem keratyny i filtrów UV, dzięki którym produkt świetnie nadaje się także na lato, jako parasol ochronny dla włosów. Dodatek płynnej keratyny, która jest jednym z najskuteczniejszych składników regeneracyjnych, wnika we włókno włosa i odbudowuje go od środka. Dzięki temu pasma staja się mocne, zdrowe, bardziej gładkie i pełne blasku.

OD TERAZ DOSTĘPNA W ODŚWIEŻONYM WIZUALNIE OPAKOWANIU! NOWY DESIGN, WYGODNA BUTELKA, ALE TA SAMA SKUTECZNA FORMUŁA I ŚWIETNE DZIAŁANIE!

CENA: 27 zŁ

POJEMNOŚĆ: 250 ml

Bioelixire dwufazowa odżywka w sprayu2

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.