Bumble and bumble All-Style Blow Dry oraz Bumble and bumble Repair Blow Dry

Nowa gama produktów do stylizacji zawiera trzy aktywowane termicznie preparaty dobrane do każdego rodzaju włosów. Nowe produkty do stylizacji Bb.All-Style Blow Dry dla zdrowo wyglądających i nawilżonych włosów i Bb.Repair Blow Dry dla suchych albo zniszczonych włosów dołączają do naszych ulubionych Bb.Straight Blow Dry, które wyznaczają standardy dla długotrwałej gładkiej fryzury.

Osiągnięcie perfekcyjnego zwiększenia objętości na sucho, niegdyś było możliwe tylko w salonie fryzjerskim przy strzyżeniu, koloryzacji bądź stylizacji na specjalne okazje; celebryci i gwiazdy stylu ulicy wpłynęli na rzesze kobiet, które chciały wygładzenia i ułożenia włosów każdego dnia.

Zwiększanie objętości podczas suszenia suszarką to znak firmowy stylizacji Bumble and bumble, który jest profesjonalną kombinacją produktów, narzędzi i technik , czy jest to przygotowywanie stylizacji podczas Nowojorskiego tygodnia mody, czy dla klientów wychodzących z salonu po jedynym w swoim rodzaju cięciu Bumble. Nowe produkty i narzędzia Bumble and bumble zaprojektowano aby pomagały osiągnąć efekt ułożenia włosów w codziennym użytku.

Wspaniały gwiazdorski styl z odpowiednimi produktami.

Bb.All-Style Blow Dry jest cudownym krokiem od zniszczonych do normalnych typów włosów, nawet dla włosów przetłuszczających się. Stworzy wszystko od lśniących i gładkich fryzur, po pełne i sprężyste. Krótkotrwałe zwiększanie objętości na sucho poprzez matujące pudry stało się przeszłością. Zastąpione zostało kremową formułą nadającą włosom doskonałą świeżość, kondycję i sprężystość, miękkość i połysk.

Bb.Repair Blow Dry pomaga w naprawie włosów . Odpowiedni dla mężczyzn, którzy potrzebują dodatkowego nawilżenia i naprawy. To serum w kremie pomaga nadać rozdwojonym końcówkom miękkość, gładkość i zdrowo wyglądający wygląd już do 3 dni. Odżywcza mieszanka ekstraktów z róży jerychońskiej , nawilża i przynosi suchym, zniszczonym włosom poprawę, podczas gdy naprawcza technologia zapobiega przyszłym uszkodzeniem

Wprowadzone w 2011, Bb.Straight Blow Dry ujawnia nową definicję dla tych, którzy rozpaczliwie próbują zapanować nad swoimi włosami. Idealny preparat do włosów kręconych, szorstkich, puszących się ,niezdyscyplinowanych, który ujarzmia trudną do ułożenia fryzurę dzięki aktywowanej termicznie, lekkiej formule balsamu. Dla osób codziennie prostujących włosy, wygładzających i walczących z puszeniem przyniósł ulgę, utrzymując efekt zwiększenia objętości na sucho, miękkości i lśnienia.

Lekki wygładzający preparat redukujący skłonność włosów do puszenia się , przynoszący odżywcze nawilżenie i miękkość niesfornym fryzurom, dostarczający gładkość i wygładzenie trwające nawet do 3 dni.

All-Style and Repair Blow Dry zawierają filtry UVA/UVB do ochrony włosów przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, chroniąc włosy przed wysuszeniem

Bb.Straight Blow Dry, Bb.All-Style Blow Dry oraz Bb.Repair Blow Dry należy rozprowadzać równomiernie na wilgotne włosy, od nasady po końcówki. Używać samodzielnie albo rozpoczynając od Bb.Primer takich jak (Prep, Tonic , Hairdresser’s Invisible Oil Heat/UV Protective Primer) , albo produktów nadających objętość (Thickening Hairspray).

Bb.Straight Blow Dry dla szorstkich, kręconych, puszących się włosów

139 zł

 

Bb.All-Style Blow Dry dla zdrowo wyglądających włosów, od normalnych po przetłuszczające się

Cena: 139 zł

 

Bb.Repair Blow Dry dla suchych albo zniszczonych włosów

Cena: 139 zł

 

 

Bb.All-Style Blow Dry and Bb.Repair Blow Dry będą dostępne wyłącznie w sieci Sephora od stycznia 2015r.

Informacje na temat Bumble and bumble.

Firma Bumble and bumble została założona w 1977 roku w Nowym Jorku jako salon fryzjerski. Jest znana z nowatorskich fryzur i powiązań ze światem mody i magazynami modowymi. Obecnie firma oferuje pełną linię kosmetyków do włosów z szerokim wachlarzem szamponów, odżywek, produktów do stylizacji i pielęgnacji. W należącym do niej obiekcie znanym jako The House of Bumble mieści się salon kosmetyczny i Bumble and bumble University, oferujący sieciom salonów kosmetycznych Bb. szkolenia z zakresu biznesu i designu. Produkty Bb. są obiektem pożądania specjalistów w dziedzinie urody i stylistów pracujących dla magazynów mody na całym świecie. Sprzedawane przez 3000 salonów na całym świecie, są dostępne również w wybranych ekskluzywnych sklepach detalicznych, takich jak Sephora, Bloomingdale’s, Bluemercury, Space.NK, Boots w Londynie, Colette w Paryżu, sieci Douglas w Niemczech, Mecca Cosmetica w Australii oraz Joyce w Hongkongu.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.