COMPEED® Plaster na pęcherze na piętę Caroline Woźniacki

Stworzony we współpracy z Ambasadorką marki COMPEED® i tenisistką nr 1.* na świecie Caroline Woźniacki, NOWY! COMPEED® Plaster na pęcherze na piętę zapewnia ulgę w bólu i chroni przed pęcherzami, bez względu na rodzaj obuwia i wysokość obcasów.

 

Na korcie i miejskim wybiegu…

Plastry COMPEED® od wielu lat są uwielbiane zarówno przez sportowców, narażających swoje stopy na morderczy wysiłek, jak i fanki niebotycznie wysokich obcasów, spędzające wiele godzin w ukochanych szpilkach. To dla nich – ambitnych kobiet i osiągających sukces sportowców – marka COMPEED® opracowuje najwyższej jakości produkty, dzięki którym nie muszą zatrzymywać się w co dziennym dążeniu do celu. Od roku Ambasadorką marki jest Caroline Woźniacki, tenisistka nr 1.* w światowym rankingu WTA, znana również z przywiązania do eleganckiego wyglądu i słabości do wysokich obcasów. Zapytana, dlaczego zdecydowała się na wsparcie marki swoim wizerunkiem, odpowiada:

– To dla mnie wielka radość i zaszczyt być ambasadorem marki COMPEED®. Jako tenisistka ciężko trenuję i nie oszczędzam się na korcie, co może prowadzić do powstania pęcherzy. Poza kortem natomiast często chodzę 

w butach na obcasach, które także mogą powodować powstawanie pęcherzy. Wspaniale jest pracować z produktem tak uniwersalnym jak COMPEED®, który pomaga mi zarówno na korcie, jak i poza nim.

 

We współpracy z Caroline…

W 2012 roku marka COMPEED® stworzyła nowy, niezwykle dyskretny plaster na pęcherze przeznaczony do stosowania na okolicę pięty, który doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie uprawiania sportów, jak i podczas eleganckiej gali
bez względu na buty, w których wystąpisz. Innowacyjny kształt i udoskonalony profil zapewniają natychmiastową ulgę w bólu. Sprawdzona technologia hydrokoloidowa błyskawicznie leczy i chroni stopy przed pęcherzami, a specjalnie przygotowany kształt idealnie przylega poniżej ścięgna Achillesa, czyli tam gdzie skóra w szczególności narażona jest na otarcia i pęcherze. Wysoka jakość i duża elastyczność gwarantują, że plaster długi czas pozostanie na swoim miejscu. Sama Ambasadorka marki, tak opowiada o nowym projekcie:

– Stosuję plastry na pęcherze COMPEED® zarówno na korcie, jak i poza nim, i gdy poproszono mnie o zaprojektowanie własnego plastra na pęcherze, chętnie skorzystałam z tej szansy. Ważne dla mnie było to, by wraz z marką COMPEED® stworzyć plastry, które nie tylko dobrze wyglądają i z którymi czuję się dobrze, ale są także funkcjonalne. Plaster można przykleić tuż pod ścięgnem Achillesa, więc jest w pełni dyskretny i sprawdza się doskonale, gdy zakładasz ulubione buty na obcasach podczas wieczornego wyjścia. W moim przypadku są naprawdę skuteczne i nie mogę się doczekać, aż wszyscy je wypróbują!

 

COMPEED® Plaster na pęcherze na piętę Caroline Woźniacki

  • Niezwykle dyskretny, dopasowany kształt i innowacyjny profil;
  • Błyskawicznie leczy i chroni przed pęcherzami;
  • Natychmiastowa ulga w bólu oraz ochrona przed otarciami dzięki nowemu profilowi;
  • Górna część plastra posiada wgłębienie, aby idealnie pasować do miejsca poniżej ścięgna Achillesa oraz aby plaster pozostał niewidoczny w trakcie noszenia pantofli na wysokim obcasie.

 

Pojemność i cena: 5 szt. / 22,99 zł

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.