Cztery żywioły w sportowym wydaniu Lotto!

Jedna z największych firm sportowych świata – Lotto Sports – wprowadza na polski rynek nową serię kosmetyków dla mężczyzn. Lotto Elementi to seria zapachów, inspirowana czterema żywiołami: wodą, ogniem, powietrzem i ziemią. Łączy w sobie sportowego ducha walki z włoskim stylem i elegancją. 

Poczuj żywioły na własnej skórze…  

 

FIRE – złam zasady! 

Aromaty bergamotki i cynamonu, przemieszane z bursztynem i drzewem sandałowym, oddają osobowość mężczyzny – jego indywidualizm, zdecydowanie i przenikliwość. Nawet, po najcięższej walce, poczujesz swoją moc!

 

AIR – walcz o swoje! 

To klasyczny, ożywczy zapach z wyraźnymi akcentami cytrusowo – korzennymi. Jego intensywne aromaty: cytryny i imbiru, przełamane wyraźną nutą kardamonu i drzewa sandałowego, sprawią, że nawet po największym wysiłku poczujesz się rześko i świeżo!

 

WATER – wyznaczaj trendy! 

Odważny, wyrafinowany zapach, który umiejętnie łączy w sobie kwiatowe aromaty geranium i tymianku z ostrzejszymi: paczulą, muskiem i drzewem cedrowym. To symbol uwolnionej energii!

 

EARTH – idź na całość! 

Oryginalny i zniewalający zapach dla mężczyzn. Umiejętnie łączy w sobie słodkawą nutę wanilii i lawendy z gorzkawym aromatem drzewa cedrowego. Z nim zdobędziesz każdy szczyt!

 

Sugerowana cena: 14PLN 

 

Producent: Weruska&Joel, Italy 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.