Dodaj skórze blasku na wiosnę z Skinelle!

Po zimie cera bywa ziemista, blada i przesuszona. Dla skóry miesiące zimowe to prawdziwe wyzwanie. Teraz potrzebuje ona zastrzyku dodatkowej energii. Pomóżmy jej wrócić do formy.  Możliwości jest wiele. Oprócz odpowiedniej diety czy rekreacji na świeżym powietrzu, możemy dołączyć do jednego z 3 specjalnych programów nowego suplementu diety anti-aging – Skinelle 25+, 35+ i 45+

To już ostatni dzwonek, aby w pełni sezonu móc cieszyć się w pełni piękną i zdrową skórą. Czas ruszyć do działania. Pomocny w przywracaniu blasku, a jednocześnie przeciwdziałający postępującym oznakom starzenia się skóry może okazać się dobry suplement diety. Potwierdzają to badania – 70% kobiet w wieku 25-55 lat przyznaje, że już po miesiącu stosowania Skinelle ich skóra jest bardziej świetlista lub ma lepszy koloryt. Wystarczy jedna kapsułka dziennie.

Dla kobiet w wieku 25+ stworzono specjalny Program ochronno-rewitalizujący. Suplement zawiera najważniejsze witaminy (A, E, B2, B7) w maksymalnych dawkach oraz jeden z najsilniejszych dostępnych antyoksydantów – Superberry 4000, który pomaga przeciwdziałać szkodliwemu działaniu wolnych rodników.

Kobietom 35+ dedykowany jest Program regenerująco-wygładzający. Oprócz niezbędnych witamin (A, E, B2, B7) Skinelle 35+ wzbogacono o kwas hialuronowy oraz olej z nasion ogórecznika lekarskiego. Składniki te pomagają zapobiegać pogłębianiu się zmarszczek oraz zwiększyć nawodnienie skóry.

Cera kobiet powyżej 45. roku życia ma już inne potrzeby.  Programu ujędrniająco-wygłądzający Skinelle 45+ pomaga wygładzić głębokie zmarszczki oraz przywrócić jędrność skóry. Już po pierwszym miesiącu stosowania 65% kobiet przyznało, że ich skóra jest bardziej napięta i elastyczna. Dzieje się tak za sprawą ekstraktu z jagód acai, koenzymu Q10, kwasu hialuronowego oraz zestawu witamin (A,E,B2,B7) w maksymalnych dawkach.

Skinelle dostępny jest w aptekach od stycznia. Dodatkowym atutem produktu jest przystępna cena.

Miesięczna kuracja kosztuje jedyne 29,90 zł.

Skinelle – spełnienie marzeń o pielęgnacji doskonałej!

www.skinelle.pl

 

 

***

SKIN/01/2012/3147/1546

Badanie IQS Quant przeprowadzone na grupie 115 kobiet w wieku 25-55 lata, Warszawa grudzień 2011, najwyższy odsetek udzielonych odpowiedzi.

Badanie IQS Quant przeprowadzone na grupie  37 kobiet w wieku 45-55 lata, Warszawa grudzień 2011, najwyższy odsetek udzielonych odpowiedzi.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.