Dr Reiner – dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnego produktu do prania odzieży sportowej

Odzież sportowa i turystyczna ze względu na specjalny rodzaj tkaniny wymaga szczególnej pielęgnacji. Zapomnijmy o praniu w proszkach, czy pralniach chemicznych, takie czyszczenie może zniszczyć delikatną strukturę membranową odzieży termoaktywnej lub warstwę impregnującą kurtek. Aby zachować czystość i trwałość swoich rzeczy sportowych pierzmy je w specjalnie przeznaczonych do tego środkach.

Z myślą o osobach uprawiających sport i aktywnie spędzających czas Pollena Ostrzeszów wprowadziła na rynek płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej dr Reiner.

Jest to idealny środek do usuwania zabrudzeń z odzieży z membraną, bielizny termoaktywnej, tkanin nieprzemakalnych,  wiatroszczelnych, pokrowców itp. Zawiera środek utrwalający kolor, aktywny składnik usuwający trudne zabrudzenia oraz specjalną formułę z neutralizatorem zapachów. Skład płynu został tak opracowany, aby nie naruszał delikatnej struktury tkanin. Właściwości te zostały potwierdzone badaniami w specjalistycznym laboratorium. Piorąc odzież sportową pamiętajmy aby nie korzystać ze środków zmiękczających tkaniny (płyny i koncentraty do płukania).

Produkty dostępne w marketach sieci Real  oraz na http://www.sklep.pollena.com.pl/

Pojemność: 1 l

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.