Dzidziuś balsam – w trosce o ubranka Twojego dziecka

Delikatna i wrażliwa skóra niemowląt i małych dzieci sprawia, iż ubranka prane w proszkach o intensywnym zapachu i standardową zawartością detergentów podczas kontaktu ze skórą mogą powodować zaczerwienia i bolesne podrażnienia. Wybór środka do prania kaftaników, koszulek, śpiochów i innych części garderoby  naszych milusińskich jest dość prosty. Produkty te nie powinny zawierać wybielaczy optycznych, enzymów i intensywnych kompozycji zapachowych, czyli tego co może spowodować reakcje alergiczne. Dzisiejsze środki do prania zawierają w swoim składzie składniki zmiękczające, więc dodatkowe zmiękczanie płynami do płukania nie wydaje się konieczne, jednak jeśli mamy ochotę na to aby sweterki naszych pociech były szczególnie miękkie i pachnące, używajmy płynów do płukania przeznaczonych specjalnie do tego celu. Najczęściej są to produkty tej samej serii co specjalistyczne środki do prania odzieży dla niemowląt i małych dzieci, a kompozycje zapachowe w nich zawarte są pozbawione alergenów. 

Biorąc pod uwagę szczególną troskę o skórę niemowląt, dzieci oraz osób ze szczególną skłonnością do alergii POLLENA OSTRZESZÓW rozszerzyła specjalistyczną serię kosmetyków i środków do prania DZIDZIUŚ o dwa nowe produkty.

Pierwszy to hipoalergiczny balsam do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz odzieży dla dzieci i osób o wrażliwej skórze DZIDZIUŚ biel wzbogacony o system ochrony bieli idealnie nadaje się do prania jasnych i białych tkanin, zapobiegając procesowi szarzenia. Drugi to hipoalergiczny balsam do prania bielizny niemowlęcej oraz odzieży dla dzieci i osób o wrażliwej skórze DZIDZIUŚ kolor z systemem ochrony kolorów, który idealnie nadaje się do prania tkanin kolorowych, wzmacniając intensywność kolorów.

Receptura obydwu produktów oparta jest na delikatnych środkach piorących, ekstrakcie z bawełny oraz cząstkach lipidów, które nie tylko pielęgnują tkaninę, ale stykając się ze skórą podczas noszenia ubranek, pomagają utrzymywać w dobrej kondycji jej naturalną,  wodno-lipidową barierę. Ekstrakt z bawełny regeneruje i pielęgnuje tkaniny dzięki czemu stają się one miękkie i delikatne dla wrażliwej skóry dziecka i całej rodziny.

Produkty zostały przebadane dermatologicznie i alergologicznie.

Produkty oferowane są w wygodnych butelkach o pojemności 1,5l.

Sugerowana cena detaliczna ok. 14,50 zł.

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.