Emulsje hipoalergiczne do higieny intymnej Biały Jeleń Premium

Świat roślin jest niewątpliwie skarbnicą zdrowia i urody. Babka lancetowata, macierzanka, skrzyp polny czy szałwia to lecznicze dary natury, po które sięgamy kiedy dopadają nas stany zapalne, dolegliwości związane z objawami alergii, kiedy chcemy wspomóc organizm wystawiany na próby codzienności. 

Naturalne ekstrakty wspomagające łagodzenie stanów zapalnych i objawów alergii skórnych to atuty kolejnych produktów z hipoalergicznej serii kosmetyków BIAŁY JELEŃ. Szałwia i macierzanka oraz szałwia i ogórek to ekstrakty, które  wykorzystano do przygotowania niezwykle delikatnych emulsji do higieny intymnej. Zastosowany w delikatnej, kremowo-białej emulsji ekstrakt z jaśminu działa łagodząco na stany zapalne i podrażnienia oraz niweluje uczucie pieczenia i nieprzyjemnego napięcia. Macierzanka natomiast wzmacnia naturalny system ochronny, zmniejsza ryzyko rozwoju infekcji, przede wszystkim o podłożu grzybiczym. Świeżo – zielona emulsja z szałwią  i ogórkiem to kwintesencja działania łagodzących ekstraktów popularnych, nie tylko w kosmetykach roślin. Szałwia to olejków eterycznych, garbników, żywic i kwasów organicznych. Wykazuje właściwości przeciwzapalne i ściągające, hamuje wzrost drobnoustrojów. Dzięki zawartości olejków eterycznych działa kojąco na błony śluzowe, łagodzi stany zapalne delikatnej i wrażliwej skóry. Sok z ogórka łagodzi podrażnienia i zmiękcza skórę. Intensywnie ją nawilża regulując równowagę wodną skóry, tonizuje i odświeża. Eliminuje problem świądu, działając odświeżająco i ściągająco.

Emulsje zawierają łagodzącą alantoinę oraz kwas mlekowy, który wspomaga naturalne mechanizmy obronne ciała przed zewnętrznymi podrażnieniami. Zastosowane ksylitol i laktitol jako naturalne prebiotyki utrzymują prawidłową równowagę ekosystemu mikroflory skóry. Systematyczne stosowanie emulsji zmniejsza ryzyko występowania infekcji i korzystnie wpływa na błony śluzowe, zapewniając uczucie świeżości.

Produkty:

• posiadają fizjologiczne pH

• zawierają łagodne substancje myjące

• wspomagają odbudowę naturalnej mikroflory

• nie zawierają alergenów i parabenów

 

Produkt dostępny w asortymencie:

Hipoalergiczna emulsja do higieny intymnej BIAŁY JELEŃ PREMIUM z jaśminem i macierzanką

Hipoalergiczna emulsja do higieny intymnej BIAŁY JELEŃ PREMIUM z szałwią i ogórkiem

Cena detaliczna: ok. 7,20 zł

 

 

Both comments and pings are currently closed.

One Response to “Emulsje hipoalergiczne do higieny intymnej Biały Jeleń Premium”

  1. ania pisze:

    badzo polecam „Białego Jelenia” – naturalne składniki są wielkim atutem tych kosmetyków. Nie podrażniają i dają poczucie komfortu.