EpilFree trwała depilacja bez użycia lasera!

Profesjonalna metoda redukcji nawet najjaśniejszych włosków! Masz piegi, tatuaż, jasne włoski lub jesteś już opalona i nie kwalifikujesz się do depilacji laserem? Z myślą o tobie powstała alternatywna metoda trwałej depilacji, przystosowana również do twojego typu urody!

EpilFree to metoda optymalna dla każdego typu i koloru włosa- blond, rude, siwe, ciemne, słabe. Główną jej zaletą w porównaniu do innych metod, jest skuteczność w redukcji meszku i jasnych włosów. Depilacja EpilFree może być stosowana u młodych osób, przeciwwskazaniem nie są również piegi ani tatuaże. A co bardzo ważne latem, metoda ta może być stosowana także przy opalonej skórze! Już po 12-24 godzinach możesz ponownie korzystać z uroków słońca.
EpilFree nie ma efektów ubocznych i nie powoduje przebarwień. Metoda przebadana dermatologicznie przez laboratoria CosmoPar Labs we Francji oraz licencjonowana i certyfikowana przez Ministerstwo Zdrowia w Izraelu. System dedykowany jest rynkowi profesjonalnemu.

Zabieg redukcji owłosienia metodą EpilFree wykonywany jest gabinetach kosmetycznych.
EpilFree to zabieg 3 kroków:

Krok 1: Depilacja mechaniczna włosów: wosk, pasta cukrowa, igła elektryczna, pęseta.

Krok 2: Rozpylenie i naniesienie Aktywatora A, który przygotowuje wybrane, wydepilowane partie ciała do penetracji przez składniki aktywne znajdujących się w Tonerze B. Aktywator rozszerza pory oraz dezynfekuje. Formuła Aktywatora A EpilFree, opiera się o:
• glikol heksylenowy, który jest rozpuszczalnikiem dla składników aktywnych i zwiększa ich penetrację
• mocznik – działając złuszczająco, usuwa zanieczyszczenia blokujące pory, rozszerza mieszki włosowe i zwiększa przepuszczalność skóry
• przywrotnik alpejski – ekstrakt powodujący zmniejszenie proliferacji komórek

Krok 3 Rozpylenie i wmasowanie Tonera B.
Toner B EpilFree zawiera kompleks składników aktywnych oparty o glistnik jaskółcze ziele, przywrotnik alpejski, ekstrakt z liści eukaliptusa i rozmarynu oraz wyciąg z kwiatu lawendy, który skutecznie hamuje proliferację komórek włosowych, dzięki czemu następuje redukcja ilość włosów i spowolnienie ich odrostu aż do 80%*.
*po zastosowaniu odpowiedniej pod względem uwarunkowań osobniczych i partii ciała sesji.

Linia Epilfree oferuje produkty dostosowane do depilowanych partii ciała:

• EpilFree Facial Care Serum – przeznaczone do depilacji twarzy i okolic
• EpilFree Intim Care Serum – przeznaczone do depilacji miejsc intymnych
• EpilFree Body Care Serum – przeznaczone do depilacji rąk, nóg, klatki piersiowej czy pleców.

Czas trwania: od 5 do 15 minut
Cena od ok. 40 PLN do ok. 180 PLN – w zależności od partii ciała

EpilFree_Facial_Care_profesjonalna_metoda_trwalej_redukc

EpilFree_Body_Care_profesjonalna_metoda_trwalej_redukcji
EpilFree
Linia rewolucyjnych produktów
redukujących ilość i hamujących wzrost owłosienia.
Profesjonalny system EpilFree stworzony został przez Dr Joel Konis’a – światowej sławy naukowca specjalizującego się w kosmetologii. Jest to skuteczny kosmetyk usuwający niechciane owłosienie, opracowany w oparciu o badania naukowe, w dziedzinie podziału komórkowego włosa. Skuteczność metody opiera się, na synergicznym połączeniu roślinnych składników aktywnych, które działając bezpośrednio na korzeń włosa, zapobiegają proliferacji komórek. Opatentowana formuła preparatów wyjątkowo efektywnie przerzedza i spowalnia wzrost włosów.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl