essence trend edycja limitowania “hello autumn”

Piękna złota jesień. W październiku i listopadzie, w złotym słońcu i wśród szelestu liści, essence celebruje jesień z nową trend edycją „hello autumn”. Kolorystyka jest świeża oraz intensywna – dokładnie taka, jak naturalne kolory trzeciego w kolejności sezonu roku: żółty, złoty, pomarańczowy, czerwony, zielony i brązowy.

Oprócz dwóch paletek w przepięknych jesiennych barwach, w gamie produktów znajdą się także zestawy do stylizacji brwi z dwoma różnymi odcieniami w każdym z nich, jednym rozświetlaczem i małym aplikatorem.

Kolejną niespodzianką jest róż, który reaguje z pH skóry i po aplikacji przemienia się w świeży róż. Z małych akcesoriów essence proponuje sześć uroczych gumek, które z pewnością utrzymają włosy razem nawet wtedy, gdy mocniej zawieje wiatr. Ciesz się jesienią razem z essence!

 
essence hello autumn – paletka cieni do powiek
Babie lato! Paletki oferują 6 długotrwałych cieni w kolorach jesieni w kombinacjach złoto-brązowych oraz beżowo-zielonych z różnymi efektami od półmatowych do metalicznych. Dwustronny aplikator dołączony jest do każdego zestawu i gwarantuje łatwą aplikację i mieszanie cieni. Dostępne jako 01 walk in the park i 02 keep calm & go for a walk.
Cena: 15,99 PLN*

01 walk in the park

ess_HelloAutumn_ES_Palette_01_WalkInThePark

02  keep calm & go for a walk

ess_HelloAutumn_ES_Palette_02_KeepCalmAndGoForAWalk
essence hello autumn – kredka do oczu
Kolory natury! Miękka kremowa formuła kredki do oczu gwarantuje długotrwałe efekty w brązie i zieleni. Miękki aplikator pozwala na rozcieranie cieni dla pięknego makijażu oka. Dostępne jako 01 leaves are the new beef i 02 charlie seen in green.
Cena: 6,99 PLN*

ess_HelloAutumn_EyePencil_01_LeavesAreTheNewBeef
essence hello autumn – zestaw do brwi
Świetny zestaw w dwóch wersjach dla wspaniałych brwi – dla brunetek i blondynek! Delikatny puder do brwi w dwóch brązowych odcieniach pozwoli zwiększyć objętość, a jasny rozświetlacz optycznie podniesie brwi. Zestaw zawiera pędzelek i jest niezbędny dla doskonale podkreślonych brwi! Dostępne jako 01 leaves are the new beef i 02 walk in the park.
Cena: 10,99 PLN*

01 leaves are the new beef

 

ess_HelloAutumn_EyebrowSet_01_LeavesAreTheNewBeef

02 walk in the park

ess_HelloAutumn_EyebrowSet_02_WalkInThePark

essence hello autumn – krem do ust

Zakochasz się w kremowej bogatej formule, która zapewni ustom intensywny kolor i półmatowe wykończenie w czerwieni wina Bordeaux i różu w odcieniu nude. Wyjątkowo długotrwały. Dostępny jako 01 beauti-FALL red i 02 keep calm & go for a walk.
Cena: 8,99 PLN*

ess_HelloAutumn_LipCream_02_KeepCalmAndGoForAWalk
essence hello autumn – pudrowy róż
Rozgrzej się! Innowacyjny pudrowy róż reaguje z indywidualnym pH skóry i po aplikacji przemienia się w świeży połyskujący róż.
Dostępny jako 01 beauti-FALL red.
Cena: 10,99PLN*

ess_HelloAutumn_ColourAdaptingPowderBlush_01_BeautiFallR
essence hello autumn – puder mutlikolor
Złote liście….puder multicolor to kombinacja czterech złotych i brązowych odcieni, aby twarz i dekolt były pełne blasku. Tłoczenia imitujące liście sprawiają, że to absolutnie unikatowy produkt. Dostępny jako 01 autumn & the city.
Cena: 13,99 PLN*

ess_HelloAutumn_Multi_Colour_Powder
essence hello autumn – lakier do paznokci
Gra kolorów! Lakiery do paznokci, które zmieniają kolor, jak jesienią liście. Pomaluj paznokcie – na czerwono, pomarańczowo, zielono lub jasny brąz, a kolory będą się mienić w różnych odcieniach w zależności od temperatury. Dostępny jako 01 beauti-FALL red, 02 meet my pumpkin, 03 charlie seen in green, 04 keep calm & go for a walk.
Cena: 8,99 PLN*

ess_HelloAutumn_NP_01_BeautiFallRed
essence hello autumn – gumki do włosów
Jesień we włosach! Sześć elastycznych gumek do włosów utrzyma włosy w ryzach. Gumki są bardzo komfortowe, ponieważ wykonane są z miękkiego materiału. Dostępne jako 01 #outdoor yoga.
Cena: 12,99 PLN*

ess_HelloAutumn_Hair_Ties_Outdoor_Yoga

* Sugerowana maksymalna cena detaliczna

 

Produkty z trend edycji „hello autumn” (edycja limitowana) dostępne są  w sprzedaży na terenie Polski w październiku i listopadzie 2014 roku.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.