Esthechoc – czekolada młodości wymarzonym prezentem pod choinkę

Wielkimi krokami zbliża się ten magiczny czas w roku, kiedy obdarowujemy swoich najbliższych prezentami świątecznymi. Warto przy tej okazji pomyśleć o czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym, aby nasz prezent był trafiony i sprawił radość osobie obdarowanej. Takim prezentem jest z pewnością wynaleziony przez najlepszych naukowców z Cambridge nutrikosmetyk Esthechoc.

Esthechoc to wynik 10 letnich badań naukowców z Cambridge Chocolate Technologies, którzy zgłębili sekrety antyoksydantów i opracowali pierwszy na świecie nutrikosmetyk o tak silnym działaniu, dzięki któremu już w trzy tygodnie można wpłynąć na metabolizm skóry, a jej parametry przywrócić do poziomu 30-latki. Esthechoc zawiera działający przeciwzapalnie, wspomagający transport tlenu do tkanek najsilniejszy znany nauce antyoksydant – astaksantynę (6 tys. razy silniejszy od witaminy C) oraz wzmacniające mikrokrążenie w skórze i uelastyczniające naczynia włosowate epikatechiny polifenolowe kakao. Esthechoc to wspaniały pomysł na prezent ponieważ łączy skuteczne działanie odmładzające z przyjemnością płynącą z wytrawnej, gorzkiej czekolady.

opak_esthechoc_7

Magia świąt sprawia, że chcemy sprawiać radość najbliższym. Warto wykazać się przy tym kreatywnością i inwencją. Wybór pysznego nutrikosmetyku, który skutecznie zredukuje oznaki starzenia się skóry, to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Esthechoc można zakupić za pośrednictwem www.esthechoc.com. Preparat jest również dostępny w najlepszych klinikach dermatologicznych, wybranych SPA i gabinetach kosmetycznych (lista dostępna na www.esthechoc.com).

Esthechoc dostępne jest w specjalnie zaprojektowanym pudełku świątecznym, dzięki czemu nie musisz martwić się o opakowanie prezentu. Zapewnij swoim bliskim odrobinę luksusu pod choinkę i podaruj im innowacyjny, przełomowy nutrikosmetyk, jakim jest odmładzająca czekolada – Esthechoc.

esthechoc3

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.