FOLTENE PHARMA wzmacniająca do paznokci

Skutecznie pobudza wzrost paznokci, wzmacnia je i sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia. Wyjątkowy skład, w którym znajduje się Tricalgoxyl®, kompleks polisacharydowy z roślin morskich
skutecznie pobudza naturalny wzrost paznokci, jednocześnie wzmacniając je i odbudowując. Preparat zawiera również składnik nawilżający i odżywczy oparty na bazie aminokwasów, alantoiny i wyciągu z róży stulistnej, które pomagają zachować elastyczność paznokci i odbudować naturalną ochronną warstwę hydrolipidową
.

Działanie: Paznokcie stają się mocniejsze, bardziej błyszczące i odporne na uszkodzenia.

Sposób użycia: Stosować codziennie na całej powierzchni paznokci i skórek. Produkt można również nakładać na polakierowane paznokcie w okolicy skórek.

slide foltene trattamento unghie finestrato 2011 bassa

Foltene Laboratories S.p.A. powstało jako część firmy Crinos Industria Farmacobiologica S.p.A., prywatnego właściciela Italian Pharmaceutical Industry założonej w 1944, zaangażowanej od tamtego czasu przede wszystkim w badania i odkrywanie aktywnych składników czerpiąc z naturalnych substancji do tworzenia u receptur i parafarmaceutycznych produktów. Obecnie jest częścią Gerolymatos Group of Companies.
Od kilku lat intensywnie się rozwija:

  • Tworzy receptury i leki
  •  Parafarmaceutyki i kosmetyki, m.in. Kurację przeciw wypadaniu włosów

FOLTENE to ponad 40 lat naukowych badań w kierunku wzmocnienia
i przeciw wypadaniu włosów

FOLTENE NA ŚWIECIE: Australia, Karaiby, Chile, Chiny, Kolumbia, Cypr, Egipt, Grecja, Hong Kong, Indie, Indonezja, Iran, Izrael, Włochy, Libia, Macedonia, Malezia, Malta, Nowa Zelandia, Perù, Portugalia, Serbia, Singapur, Słowenia, Południowa Arabia, Hiszpania, Rumunia, Rosja, Tajlandia, Turcja, Anglia, U.S.A., Wietnam…. i Polska.

  •  Pierwsze produkty do włosów, które otrzymały akceptację i pozwolenie z francuskiego Ministerstwa Zdrowia na stosowanie i pozycjonowanie Foltene jako produktu „przeciw wypadaniu włosów i wspierających ich ponowny wzrost”

1974 – 2008
ponad sto milionów zadowolonych klientów
KORZYSTA Z PRODUKTÓW Z PEŁNĄ SATYSFAKCJĄ I BEZ EFEKTÓW UBOCZNYCH
i… ilość nadal rośnie
Pojemność: 10 ml

Cena: 58 pln
Produkt dostępny tylko w aptece

Producent: FOLTENE LABORATORIES S.p.A. ITALY
Autoryzowany przedstawiciel: InfoPlus sp. z o.o., ul. Złota 7/2, Warszawa www.infoplus24.pl

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl