Gentlemen Only Parisian Break

GENTLEMEN ONLY Parisian Break – ZAPACH słodkiej ucieczki od codzienności. Zatrzyma się, odetchnąć i wreszcie przestać żyć w pośpiechu … Oto przyjemności, którymi dżentelmen potrafi się cieszyć w dobrym stylu. Pozostawia za sobą gorączkowe tempo życia, by w pełni celebrować cudowną eskapadę, lecz nigdy nie zapomina o tym, co dla niego najważniejsze: o elegancji i dobrych manierach. Zapach, który towarzyszy mu w tej podróży? Gentlemen Only Parisian Break.

W Mieście Świateł zapowiada się piękna pogoda. Takie miano Paryża wydaje się najbardziej trafne właśnie wiosną. Świt nad brzegiem Sekwany pozdrawia pierwszych przechodniów, którzy w promieniach słońca z przyjemnością odkrywają stolicę na nowo. Nasz dżentelmen wędruje pośród nich. Pragnie odkrywać Paryż z bliska i ulegać jego czarowi. A więc we własnym tempie przemierza brukowane alejki, flirtuje z kwitnącymi drzewami i wyraża swój zachwyt nad paryską architekturą.

Jego wyrafinowany gust nigdy go nie zawodzi. Dżentelmen wie, gdzie znaleźć wyjątkowy butik lub niewielkie muzeum na uboczu, bistro na tarasie, gdzie zaspokoi swój głód, czy też ławeczkę, na której usiądzie, by witać wieczór, obserwując paradę paryskich atrakcji.

Gdziekolwiek się pojawia, wzbudza zainteresowanie. Napotkanych przechodniów w równym stopniu fascynuje jego nonszalancja, jak i elegancja. Rozpoznają także jego zapach, emanujący świeżą drzewną aurą. Ten zapach słodkiej ucieczki od codzienności nosi nazwę: Gentlemen Only Parisian Break.

etui_et_flacon_go_parisian_break_q_45480

ŚWIEŻOŚĆ I SWOBODNA ELEGANCJA

turkusowego flakonu

Z dala od zawiłych układów światowego życia, dżentelmen w podróży odczuwa potrzebę zupełnej wolności i bezgranicznej beztroski. Takie potrzeby wszyscy dobrze znamy. Gentlemen Only Parisian Break to zapach właśnie takich radosnych i beztroskich eskapad. Zapach towarzyszący nam w wolnym dniu.

Charakter dżentelmena odzwierciedlony został nowym zapachem. Wszystko zaczyna się w mgnieniu oka… Naturalny blask cytryny petitgrain przenika czysty aromat nepalskiej mięty, by określić cytrusową świeżość kompozycji. Czarujący uśmiech wykwita w sercu aromatycznych, gwałtownie wyłaniających się nut szałwii. Powoli wyłania się uzależniająca drzewna moc kompozycji. Szlachetna elegancja wetiweru jednoczy się z ambrowym aspektem zapachu, który nasyca go zmysłowością.

Flakon nawiązuje kształtem do reprezentacyjnej, eleganckiej linii Gentlemen Only, lecz posiada zamierzony transparentny wygląd. Szklaną powierzchnię zdobi sitodruk z ilustracją Wyspy Świętego Ludwika nad brzegiem Sekwany, w energetycznej turkusowej tonacji. Flakon ten tylko czeka, by wślizgnąć się do walizki i wyruszyć w podróż do Paryża!

Woda Toaletowa dostępna jest w dwóch pojemnościach: 50ml i 100ml.

ZWIEDZANIE PARYŻA W STYLU DŻENTELMENA

wytworne spacery

Nr 1

PRZYJEMNE ŚNIADANIE W KAWIARNI NA DACHU

Ponieważ nasz bohater lubi otwarte przestrzenie, chętnie rozpoczyna dzień, podziwiając rozległą panoramę miasta. Na śniadanie wybiera jedną z wielu kawiarni na dachu, jakie znaleźć można w luksusowych paryskich hotelach.

Nr 2

WIZYTA W ZAPOMNIANYM MUZEUM

Zamiast zatłoczonych korytarzy Luwru czy Pompidou w dzielnicy Beaubourg, dżentelmen woli mniej uczęszczane galerie sztuki lub niewielkie sale w czarujących muzeach, takich jak: Marmottan czy Zadkine. Uwielbia także ogrody Muzeum Rodina.

Nr 3

LUNCH W TRADYCYJNYM BISTRO

Choć dżentelmen jest gotów poświęcić komfort na rzecz stylu, to jednak z przyjemnością zasiada, żeby zjeść lunch. Jego gust i apetyt kierują go do tradycyjnego bistro, gdzie będzie delektować się paryską atmosferą.

Nr 4

PAMIĄTKI Z PARYŻA

To niemożliwe, by wrócić z Paryża bez kilku talizmanów w dobrym paryskim guście. Dżentelmen wypełni więc walizkę kilkoma cennymi przedmiotami, wytwornymi ubraniami z butiku w dzielnicy Le Marais oraz dwiema butelkami wina.

Nr 5

DRINK NA RESTAURACYJNYM TARASIE

Schyłek dnia jest dla dżentelmena jedynie czasem powolnej przemiany w wieczór i – niekiedy – w paryską imprezę. Na początku goście gromadzą się w doborowym towarzystwie na tarasie dużej brasserii lub małej kafejki, gdzie najbardziej odpowiednim napojem może być tylko kieliszek szampana.

Nr 6

GIVENCHY

Go Parisian Break

50 ml 265 zł*

100 ml 375 zł*

*estymowana cena rynkowa

Edycja Limitowana

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH SEPHORA

OD 1 MARCA 2016

 sp_go_parisian_break_v4_hd_mediatheque_48093

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.