Intymna pielęgnacja z Dove

Co dla Ciebie oznacza bycie piękną? Wyglądać dobrze, czuć się komfortowo we własnej skórze, a może być zadbaną od stóp do głów? Piękno to nie tylko uroda, ale również zdrowie i dobre samopoczucie, które zagwarantuje nam codzienna troska o ciało. O tym, jak ważna jest kompleksowa pielęgnacja wie marka Dove, która w odpowiedzi na potrzeby kobiet wprowadza do swojej oferty produkty przeznaczone do higieny intymnej – Dove Intimo. 

Dbanie o siebie jest nieodłącznym elementem codziennego rytuału każdej z nas. Szczególna uwaga należy się delikatnym miejscom kobiecego ciała. Dzięki specjalnie opracowanej formule płyn do higieny intymnej Dove Intimo zapewnia łagodną pielęgnację – chroni przed podrażnieniami, nie naruszając naturalnej równowagi okolic intymnych.

Dove Intimo nie tylko myje, ale też pozostawia przyjemne uczucie świeżości na cały dzień. Neutralne pH oraz kwas mlekowy zawarty w Dove Intimo sprawiają, że możesz bez obaw używać go każdego dnia, pamiętając, że to, co delikatne, potrzebuje delikatnej pielęgnacji.

Płyn do higieny intymnej Dove Intimo został przebadany dermatologicznie i ginekologicznie. Dostępny jest w dwóch wariantach: neutralnym – Neutro Care i wzbogaconym wyciągiem z zielonej herbaty – Fresh Care.

Do kupienia w sieci Rossmann; cena: 10,99 PLN

 

Więcej na www.facebook.com/dove

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.