IsaDora DYNAMIC LASH – GROWTH mascara & GROWTH serum

Tusz do rzęs Dynamic Lash Growth Mascara i serum Dynamic Lash Growth Serum to nowe kosmetyki marki IsaDora, które dzięki zawartości silnie działających peptydów oraz naturalnych ekstraktów roślinnych stymulują wzrost rzęs. Już po 30 dniach codziennego stosowania rzęsy stają się dłuższe o 20%. Dla uzyskania jeszcze szybszego efektu (po 15 dniach!) należy stosować tusz na dzień, a serum na noc. Skuteczność działania obu preparatów została potwierdzona klinicznie.

Zarówno tusz jak i serum posiadają cienką, precyzyjną szczoteczkę, która zapewnia dokładne rozprowadzenie składników aktywnych od nasady aż po same końce rzęs.

Produkty nieperfumowane, testowane oftalmologicznie dla uniknięcia reakcji alergicznych.

 

Dynamic Lash Growth Mascara

Cena detaliczna tuszu: 83,50 zł

 

Dynamic Lash Growth Serum

Cena detaliczna serum: 83,50 zł

 

***

IsaDora to szwedzka marka kosmetyków do makijażu, która powstała w 1983 roku w Malmo. Została stworzona z myślą o kobietach w różnym wieku, które cenią sobie wysoką jakość kosmetyków, a zarazem chcą podążać za najnowszymi trendami. Kosmetyki marki IsaDora produkowane są z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, zawierają składniki najwyższej jakości, dzięki czemu nie są perfumowane. Mogą być stosowane przez osoby o wrażliwej skórze. W celu uniknięcia reakcji alergicznych wszystkie produkty są oddawane rygorystycznym testom klinicznym (nie są testowane na zwierzętach).

Oferta marki IsaDora obejmuje ponad 50 kosmetyków do makijażu w przystępnych cenach. Każdego roku lansowane są 4-6 nowe kolekcje, które są inspirowane najnowszymi trendami w świecie mody. Obok najmodniejszych kolorów stała oferta zawiera bardzo szeroką gamę klasycznych barw.

Wysoka jakość – kosmetyki marki IsaDora tworzone są przy współpracy z wiodącymi producentami kosmetycznymi. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie produktów najwyższej jakości. Jednocześnie IsaDora przez cały czas prowadzi zaawansowane badania i dba, aby wszystkie produkty uwzględniały wszelkie nowe trendy w kosmetologii.

Kosmetyki nieperfumowane – do produkcji kosmetyków marki IsaDora wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, dzięki temu nie ma potrzeby stosowania substancji zapachowych. Dlatego też kosmetyki mogą być stosowane przez osoby o wrażliwej skórze.

Testowane klinicznie – w celu uniknięcia reakcji alergicznych wszystkie produkty są poddawane rygorystycznym testom klinicznym. Produkty nie są testowane na zwierzętach

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.