Kilka sposobów na czysty dom z marką Domol

Pachnące świeżością mieszkanie, lśniące meble i armatura, czysta tapicerka na sofie i fotelach, lodówka, którą otworzysz bez obawy, że odurzy cię nieprzyjemny zapach – każda pani domu dąży do tego ideału. W jaki jednak sposób robić porządki w domu, aby się nie przemęczyć? Najlepiej sięgnąć po odpowiednie produkty, dzięki którym unikniemy przykrego szorowania powierzchni i marnowania cennego czasu.

Drogerie Rossmann oferują produkty z serii Domol, które sprawiają, iż sprzątanie staje się niemal przyjemnością.

Uniwersalne  ściereczki

Do codziennego przecierania kurzu i usuwania zabrudzeń, warto używać ściereczek z serii Domol. Nadają się do sprzątania kuchennych blatów i kafelków. Możesz nimi wycierać glazurę w łazience, a także meble w pokoju. Przetarcie powierzchni ściereczkami Domol sprawia, że staje się ona czysta, a w pomieszczeniu unosi się przyjemny owocowy zapach.

W opakowaniu znajduje się 50 nawilżanych, jednorazowych ściereczek. Do wyboru masz dwa zapachy: cytrynowy bądź jabłkowy. Po wyjęciu ściereczki z opakowania, należy z powrotem przykleić folię chroniącą pozostałe chusteczki przed wyschnięciem.

Cena: 4,99 zł/50 sztuk

Magiczna gąbka

Idealna do czyszczenia nierównych oraz bardzo zabrudzonych powierzchni jest magiczna gąbka Domol. Z łatwością wyczyścisz nią garnek, zaschnięte resztki jedzenia, kamień zgromadzony wokół kranu na umywalce czy przybrudzone fugi w łazience. Gąbka ta sprawdza się doskonale w trudnych sytuacjach, np. kiedy Twa pociecha wymaluje kredką tapetę lub piesek zostawi ślady łap.

Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia ciemnych, polerownych, malowanych i lakierowanych powierzchni. Dlatego przed przystąpieniem do pracy zaleca się sprawdzić w mało widocznym miejscu, czy produkt nie rysuje danej powierzchni.

Cena: 4,99 zł /2 sztuki

Domol do tapicerek i dywanów

Czyszczenie powierzchni tekstylnych kojarzy się z ciężkim, pracochłonnym zadaniem. Ekonomiczne i proste rozwiązanie stanowi preparat Domol, który nadaje się do czyszczenia dywanów, tapicerki  i wykładzin. Produkt jest łatwy w użyciu, a jego stosowanie pozwala oraz ożywić kolor czyszczonych powierzchni.

Przed przystąpieniem do pracy należy dokładnie odkurzyć powierzchnię, którą zamierzasz  wyczyścić. Następnie trzeba potrząsnąć energicznie opakowaniem, a potem skierować dyszę Domolu w dół i z odległości ok. 60 centymetrów równomiernie rozpylić preparat na powierzchni. Stworzy się gęsta piana. Należy poczekać, aż wsiąknie ona w materiał. Aby przyśpieszyć proces wysychania, otwórz w sprzątanym pomieszczeniu okna. W przypadku, gdy powierzchnia jest silnie zabrudzona, możesz dodatkowo użyć szczotki i wetrzeć pianę w materiał.  Na koniec dokładnie odkurz dywan czy wykładzinę.

Cena: 7,99 zł/600 ml

Neutralizator zapachów w lodówce

Lodówka to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. Ponieważ przechowujemy w niej żywność, wymaga ona wyjątkowej dbałości o czystość. Czasem jednak samo umycie lodówki oraz uprzątnięcie z niej przeterminowanych produktów nie pomaga wyeliminować nieprzyjemnego zapachu.  W takich sytuacjach pomocny będzie Domol – neutralizator zapachów do lodówek.

Wygląda on jak biała kostka. Aby była niewidoczna, możesz ją ustawić z tyłu lodówki,. Dzięki zawartości aktywnego węgla, Domol neutralizuje nieprzyjemne zapachy w lodówce, a jednocześnie pozwala zachować naturalny aromat znajdujących się w niej artykułów spożywczych. Płytka z węgla aktywnego działa do 3 miesięcy. Sposób użycia jest prosty: wyjmij płytkę z folii ochronnej i wsuń ją w specjalne szyny w pojemniku. Następnie zamknij go i umieść w lodowce.

Cena: 4,99 zł/ 1 sztuka

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.