Kolekcja IGORA ROYAL Metallics od Schwarzkopf Professional

Metaliczna koloryzacja
W tym sezonie tkaniny, akcesoria i dodatki będą zachwycać metalicznymi odcieniami.
Ten trend wchodzi również do świata profesjonalnej koloryzacji – wszystko za sprawa IGORA Royal, która z myśla o wszystkich fashionistkach stworzyła nowa kolekcje Metallics!

W tym sezonie projektanci i makijażyści zadbali abyśmy mieli możliwość wyboru ubrań, biżuterii, a nawet kolorowych kosmetyków, które będą olśniewać metalicznym połyskiem. Wszystko po to, aby móc stworzyć mieniący się total look! Jednak nie będzie to możliwe bez odpowiedniego koloru włosów, o który zadbają nowe odcienie IGORA Royal Metallics!

Kolory IGORA ROYAL Metallics zostały stworzone z myślą o tych wszystkich, którzy podążają za najnowszymi trendami i chcieliby podkreślić swój wygląd modnym kolorem włosów.

W portfolio nowej kolekcji IGORA Royal znajduje się 8 unikalnych, opalizujących kolorów, które połączono z kontrastującymi ciepłymi i chłodnymi odcieniami. W efekcie możemy uzyskać na włosach metalizowany efekt i lśniące wykończenie fryzury.

Działanie IGORA Royal Metallics opiera się na Technologii High Definition. Jej podstawę stanowią najwyższej jakości barwniki, które odpowiadają za czystość tonacji, głębię i intensywność kolorów oraz skuteczne pokrycie włosów.

Uzyskanie takiego efektu nie byłoby możliwe bez specjalnie opracowanego Olejowego Dewelopera IGORA Royal. Zapewnia on doskonałe, długotrwałe rezultaty koloryzacji i piękny połysk włosów.

SKP_IGORA_Royal_Metallics

Olejowy Deweloper IGORA Royal składa się z dwóch faz: olejowej (lipidowej) i wodnej. Dzięki zwiększonej zawartości pielęgnującego oleju oraz wyższemu stężeniu aktywnych składników w fazie wodnej pigmenty koloru szybciej wnikają we włosy, nadając im bardziej intensywne odcienie, wyjątkowy połysk i dłuższą trwałość koloru.

Lipidowe nośniki fazy olejowej wspomagają wnikanie pigmentów. Jednocześnie uszczelniają zewnętrzną powierzchnię włosa, zamykając kolor w jego wewnętrznej strukturze, co zapewnia długotrwały rezultat koloryzacji.

Wraz z nowymi odcieniami, IGORA ROYAL Metallics wprowadza również do salonów fryzjerskich cztery techniki koloryzacji – od podkreślenia naturalnego koloru włosów poprzez metaliczne akcenty, aż do ekstrawaganckiej, metalicznej stylizacji inspirowanej trendami z wybiegów mody.

IGORA ROYAL Metallics dostępne są w Salonach Partnerskich Schwarzkopf Professional. 

Więcej informacji w internecie: www.schwarzkopf-professional.com

EL_1_2014_Metallxx_Salon_Mid_Fanny_184

EL_1_2014_Metallxx_Catwalk_Annabelle_110 EL_1_2014_Metallxx_Salon_Long_Danielle_147 EL_1_2014_Metallxx_Salon_Long_Danielle_260_IGORA_finalEL_1_2014_Metallxx_Salon_Short_Sharan_375

EL_1_2014_Metallxx_Salon_Mid_Fanny_Hot_Styling_01_007


***
Schwarzkopf Professional jest czescia miedzynarodowego koncernu Henkel z siedziba glówna w Dusseldorfie (Niemcy), który jest globalnym dostawca kosmetyków i rozwiazan w pielegnacji, stylizacji i koloryzacji wlosów. Schwarzkopf Professional obecny jest w 80 krajach. Firma znana i ceniona jest na arenie miedzynarodowej dzieki swoim markom: Essensity (koloryzacja, pielegnacja, stylizacja), Blondme (koloryzacja, pielegnacja, stylizacja), Igora (koloryzacja), BC Bonacure Hairtherapy (pielegnacja), OSiS i Silhouette (stylizacja) oraz Natural Styling i terapia trwale prostujaca wlosy Strait Styling Glatt (trwala). Wiecej informacji: www.schwarzkopf-professional.com

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.