Kolekcja w miejskim stylu Very Me New York od Orfilame

Nowy Jork to światowa stolica kultury, w której mówi się w ponad 800 językach – właśnie różnorodność sprawia, że jest to najbardziej przyciągające miasto świata. Nowa seria New York Very Me od Oriflame pozwala poczuć tę niepowtarzalną, pełną pozytywnych wibracji ekscytującą atmosferę. W skład kolekcji wchodzą: woda toaletowa, dezodorant w kulce, krem do rąk oraz produkty do makijażu – kredki do powiek oraz lakiery do paznokci.

Seria New York od Oriflame jest skierowana do energicznych nieposkromionych dziewczyn i kobiet, dla których wypad z przyjaciółkami na podbój miasta to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu. Wielkomiejski styl przepełniony beztroską i nonszalancją to kwintesencja szerokiej gamy produktów składających się na limitowaną kolekcję Very Me New York.

W ofercie dostępne są:

Woda toaletowa Very Me New York – zawierająca świeże nuty zielonego jabłka, maślanych muffinek i soczystych malin, doskonale oddających tętniącą życiem atmosferę Manhattanu.

Pojemność:  30 ml., cena regularna: 36,90 PLN

Very_Me_New_York_od_Oriflame_2
Krem do rąk Very Me New York – nawilżający krem do rąk otuli dłonie ekscytującym zapachem i nada im gładkości.

Pojemność: 75 ml., cena regularna: 12,90 PLN

Very_Me_New_York_od_Oriflame_6
Dezodorant antyperspiracyjny 24h Very Me New York
wzbogacony zapachem New York zapewnia 24h ochronę przed poceniem.

Pojemność: 50 ml., cena regularna: 13,90 PLN

Very_Me_New_York_od_Oriflame_5

Kredki do powiek Very Me New York – ultra kremowe, super błyszczące kredki do powiek w rozmiarze jumbo, które możesz stosować jako cienie. Dostępne w trzech odcieniach: Midnight Black, Snow White, Go Taupe, które możesz łączyć dla efektu mega wyrazistości.

Pojemność: 75 ml., cena regularna: 19,90 PLN

Very_Me_New_York_od_Oriflame_1Very_Me_New_York_od_Oriflame_3Very_Me_New_York_od_Oriflame_4
Lakiery do paznokci Very Me New York – opalizujące lakiery w gorących, wielkomiejskich odcieniach przypominających ciągła zmienność nowojorskich ulic. Połyskująca faktura i subtelne, a zarazem wyraziste odcienie w sam raz na ostatnie letnie dni. Dostępne trzy odcienie: Macchiato, Pink Blush i Fancy Lavender.

Pojemność: 8 ml., cena regularna: 13,90 PLN

Lakiery

Produkty już w sprzedaży!
Kosmetyki Oriflame dostępne są wyłącznie u konsultantów. 0-801 122 000 www.oriflame.pl

 

***
O Oriflame:
Firma Oriflame została założona w Szwecji przez dwóch braci Jonasa i Roberta af Jochnick w 1967 roku. W ciągu 45 lat stała się międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w więcej niż 60 krajach. Ponad 3,6 mln Konsultantów na całym świecie zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków. Firma Oriflame notowana jest na giełdzie Nasdaq OMX Exchange.

Oriflame Poland Sp. z o.o. działa od 1991 roku. W 1995 roku powstała fabryka w Warszawie. W 1999 roku z myślą o najmłodszych powstała Fundacja Oriflame Dzieciom. Jej celem jest pomoc w tworzeniu dzieciom prawidłowych warunków rozwoju i dorastania, tak aby miały szansę na dobrą przyszłość. W 2012 została przeniesiona główna siedziba w Warszawie na ulicę Wołoską 22, budynek Mokotów Nova.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.