Krem Serum Colostrum 2h – recenzja AgathaRueDeLaPrada

Czy Krem Serum Colostrum 2h, jest kremem idealnym? Takie pytanie zadaje Agata, autorka bloga agatharuedelaprada.blogspot.com, zobaczcie jak brzmi odpowiedź na powyższe pytanie. Agata przetestowała krem na własnej skórze i oto do jakich doszła wniosków.

Autorka: Agata

Bezpośredni link do recenzji: agatharuedelaprada.blogspot.com

Dziś o kremie o którym wspominałam niejednokrotnie. Trafił do mnie dzięki współpracy z Magazynem Drogeria. Od początku, dziś będzie bardzo czytelnie i klarownie (a przynajmniej taką mam nadzieję :)).

Konsystencja

Krem ma bardzo dobrą konsystencję, nie jest za rzadki i nie spływa, nie jest też ciężki i trudny do rozprowadzenia. Jego konsystencję oceniam bardzo dobrze.

 

Zapach

Bardzo przyjemny, trudny do zidentyfikowania, nie posiada bowiem charakterystycznej – kwiatowej czy owocowej nuty. Nie jest za ostry, jego woń bardzo delikatnie rozchodzi się podczas nakładania.

 

Aplikacja

Aplikacja jest znakomita, czy przy zastosowaniu klasycznej metody wklepywania kremu dłońmi czy specjalnego roll-on’a, którego miałam okazję poznać dopiero przy tym specyfiku. Przekonałam się, że zdecydowanie wspomaga działanie kremu i pozwala dostać się jemu w głębsze partie skóry.

 

Działanie / reakcja skóry

Działaniem jestem zachwycona. Krem bardzo wyciszył moją skórę. Odkąd go używam nie miałam żadnych przykrych niespodzianek na większą skalę. Kremu używałam na noc, dwa razy w tygodniu wykonując masaż roll-on’em. Rano buzia była wyraźnie odżywiona, ujędrniona, wypoczęta, czuję się zdecydowanie lepiej bez makijażu. Zniknęły zaczerwienienia, koloryt skóry jest zdecydowanie wyrównany. Krem ma bardzo szerokie zastosowanie i lubię w nim to, że działa jednocześnie na wiele problemów.

 

Zalety/wady

Zalety jak wyżej. Jedyną wadą kremu jaką potrafię znaleźć jest cena, niestety – dla większości z nas kolosalna.

 

Cena a pojemność oraz adekwatność ceny do jakości

Krem jest niesamowicie wydajny, słoiczek mimo długiego już używania nadal jest niemalże pełen. Cena a jakość? Nie potrafię wycenić tego ile warta jest moja skóra w dobrej kondycji, być może cena jest nawet większa niż 600 PLN. Gdyby nie to, że ciężko jest sobie pozwolić na krem za taką kwotę, uważam, że jest jej wart, rzadko kiedy mam okazję używać kremu, którego działania jestem absolutnie pewna.

 

Aspekty wizualne produktu

Krem prezentuje się bardzo skromnie. Opakowanie jest zdecydowanie minimalistyczne, na pewno nie wygląda na tak wysoką cenę. Nie uważam jednak by był to minus. Wolę używać wartościowego kremu w dosyć skromnym opakowaniu niż nakarmiona luksusowym wyglądem słoiczka mam być rozczarowana.

 

Zachęcam Was do zapoznania się z szerokim wachlarzem zastosowań a także dokładnym opisem na stronie producenta. O marce nie miałam wcześniej pojęcia a wydaje się być pomocna dla wielu problemów, nie tylko skóry twarzy.

 

 

 

 

 

Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze to “Krem Serum Colostrum 2h – recenzja AgathaRueDeLaPrada”

  1. natalak pisze:

    Kosmetyk faktycznie rewelacyjny. Jedynie cena może trochę odstraszać…Ale często można trafić na ciekawe okazje, gdzie kosmetyk można kupić za połowę(!) ceny oferowanej przez producenta,ak na przykład ta tutaj:
    http://allegro.pl/balsam-serum-colostrum-2h-120ml-oryginal-tanio-i2111384042.html

    Wprawdzie tu też nie jest to najniższa kwota, ale serum colostrum jest warte swojej ceny.

  2. Aga pisze:

    tylko w notce jest mowa o kremie a Ty dajesz link do balsamu Colostrum który faktycznie jest tańszy niż krem 🙂