Królewski Silan Royal

Królewski luksus? Kto o nim nie marzy! Teraz każdego dnia możemy delektować się wyjątkowymi zapachami nowej linii płynów do zmiękczania tkanin Silan Royal, która nada każdemu praniu królewski charakter.

Silan Royal otula tkaniny luksusową kompozycją zapachową. Trzy wyjątkowe warianty sprawią, że ubrania nabiorą wyrafinowanego zapachu i staną się królewsko miękkie. Nowa linia Silan Royal jest dostępna w trzech, wyjątkowo luksusowych wariantach, które oczarują każdego.

  • Poczuj się elegancko z Silan Royal Pearl

Wyjątkowy Silan Royal Pearl zachwyci niezwykłą wonią kwiatów leśnych, z nutami bergamotki i jabłka, które zapewnią wspaniały i długo utrzymujący się zapach.

  • Poczuj się piękna z Silan Royal Gold

Niebanalne połączenie zapachu orchidei i róż wpłynie pozytywnie na samopoczucie i zadowolenie, a także pobudzi zmysły.

  • Poczuj się adorowana z Silan Royal Black

Wspaniały, oparty na ekstrakcie z magnolii długotrwały zapach, będzie idealnym dopełnienieniem zmysłowej klasycznej elegancji.

Silan Royal to luksus na każdy dzień. 

Kolekcja płynów do zmiękczania tkanin Silan Royal oferowana jest w atrakcyjnych opakowaniach z następującymi rekomendowanymi cenami detalicznymi:

 

Silan Royal 900 ml ok. 10 zł.

Silan Royal 1,8 l ok. 18 zł.

 

***

Henkel oferuje na całym świecie wiodące marki i technologie w trzech obszarach biznesowych: środków piorących i czystości, kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała oraz klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych. Założona w 1876 roku firma jest światowym liderem w branżach produktów konsumenckich oraz dla przemysłu, oferując tak znane marki jak Persil, Schwarzkopf i Loctite. Henkel zatrudnia 48 tysięcy pracowników. W 2010 roku wartość sprzedaży wyniosła 15,1 miliarda euro, a skorygowany zysk operacyjny 1,86 miliarda euro. Akcje uprzywilejowane Henkla wchodzą w skład najważniejszego niemieckiego indeksu giełdowego DAX, a sama spółka jest ujmowana w rankingu Fortune Global 500.

Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze to “Królewski Silan Royal”

  1. mariola pisze:

    to produkt, któremu jestem wierna odkąd pierwszy raz miałam przyjemność go spróbować:) a mój ulubiony to złoty

  2. Kicia24 pisze:

    Ten zapach mnie uwodzi;)