LIMITOWANA KOLEKCJA KOSMETYKÓW KOLOROWYCH MORE BY DEMI

Wejdź do świata marzeń z hollywoodzką gwiazdą Demi Moore! Daj się oczarować baśniowej linii kosmetyków kolorowych Oriflame, powstałej przy współpracy ze słynną gwiazdą Demi Moore. Już od jesieni 2012 r. trwa współpraca Oriflamez hollywoodzką aktorką.  Kolejna odsłona marki More by Demi to limitowana linia kosmetyków kolorowych, w skład której wchodzą: ekskluzywna paletka do makijażu oraz kolekcja olśniewających pomadek i lakierów do paznokci. Limitowana kolekcja produktów do makijażu More by Demi będzie dostępna w ofercie Oriflame już od 14 stycznia do 24 lutego 2013 r. (katalog Oriflame 2 i 3).

Baśniowe siódme niebo Oriflame

Współpraca z Oriflame, inspirowana baśniami, pokazuje przemianę Demi Moore w czarującą Królewnę Śnieżkę, urzekającego Czerwonego Kapturka oraz olśniewającego Kopciuszka, co wzbogaca image aktorki o nowy, magiczny i wybitnie kobiecy aspekt.

 

Paletka do makijażu More by Demi

Demi Moore w roli czarującej Królewny Śnieżki prezentuje ekskluzywną, limitowaną paletkę do makijażu More by Demi. Paletka w złocistej metalowej obudowie zachwyca kompozycją przepięknych barw. Zawiera 4 cienie do powiek, 2 średnio kryjące błyszczyki o wysokim połysku, rozświetlacz oraz róż do policzków.

Cena promocyjna: 82,90 PLN

 

Pomadki i lakiery More by Demi- Demi zmienia się w Czerwonego Kapturka, aby zaprezentować olśniewającą, iście hollywoodzką kolekcję pomadek i lakierów do paznokci.

Pomadka More by Demi

Intensywne pigmenty gwarantują nasycenie i głębię koloru. Nawilżające właściwości ułatwiają rozprowadzenie kosmetyku i zapewniają prawdziwie hollywoodzki efekt. Oto najbardziej ekskluzywne pomadki w dotychczasowej ofercie Oriflame i pierwsze pomadki z klikającym zamknięciem!

Cena promocyjna: 29,90 PLN

 

Lakier do paznokci More by Demi

Lśniący lakier z limitowanej kolekcji More by Demi jest dostępny w 6 szykownych, nasyconych kolorach, które doskonale oddają magię i czar Hollywood.

Pojemność: 7 ml

Cena promocyjna: 19,90 PLN

 

Kosmetyki Oriflame dostępne są wyłącznie u konsultantów, 0-801 122 000,  www.oriflame.pl

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.