LIMITOWANA KOLEKCJA SEPHORA SPECJALNIE NA WALENTYNKI

Wspólna aromatyczna kąpiel, spersonalizowany żel pod prysznic, mleczko do ciała, które poruszy zmysły ukochanej osoby, kalendarz pełen płomiennych wyznań… W perfumeriach Sephora znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz na Walentynki! Zainspiruj się i daj się ponieść wyobraźni…

Motywem zapachowym romantycznej i zabawnej kolekcji Sephora, jest nowy akcent linii kąpielowej – zmysłowy zapach bzu o głęboko poruszającej uczucia nucie. Poznaj całą gamę walentynkowych niespodzianek i wybierz prezent, którym zaskoczysz swoją drugą połowę 14 lutego.

PIANKA DO KĄPIELI Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI

Ta spersonalizowana pachnąca pianka do kąpieli to idealny pomysł na to, by zrobić to niebanalnie. Wiadomość przeznaczoną tylko dla twojej drugiej połowy, możesz umieścić na flakonie dzięki załączonym naklejkom. To gwarancja niezapomnianych Walentynek!

cena: 39 zł / 260 ml

el_pod_prysznic

MIŁOSNY KALENDARZ

„Za to, że podobam Ci się, nawet rankiem”, „Za to, że śmiałaś się nawet z moich kiepskich dowcipów”. Codziennie, przez 2 tygodnie, pachnące, musujące mydełka, opatrzone czułym słówkiem, przypomną ukochanej osobie, za co ją kochasz.

cena: 55 zł / 15 x7,5 g

Kalendzarz_kpielowy

ZESTAW LOVE BOX

Spersonalizowana pianka do kąpieli, walentynkowe kremowe mydło do rąk oraz myjka do kąpieli z czerwonym sercem –  to 3 dobre powody, by wybrać właśnie ten zestaw i podarować go z miłością.

cena: 65 zł

Zestaw_kpielowy

MLECZKO DO CIAŁA

Nieodparcie kuszące mleczko do ciała w eleganckim flakonie z pompką o strzelistym kształcie, za sprawą którego skóra stanie się rozkosznie miękka i pachnąca…

cena: 29 zł / 190 ml

Balsam_do_ciaa

WODA TOALETOWA

Wewnętrzna strona nadgarstków, zagłębienie dekoltu… Muśnij tym ciepłym, otulającym zapachem miejsca na skórze, pod którymi pulsuje krew i upajaj się kwiatowym zapachem.

cena: 39 zł / 30 ml

Woda_toaletowa

 

KREMOWE MYDŁO DO RĄK

Kremowe mydło do rąk w supermodnym opakowaniu sprawi, że w łazience czy w kuchni, zawsze będziesz myśleć właśnie o nim!

cena: 19 zł / 250 ml

Mydo_do_rk

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.