Linia proszków do prania Nice Expert – Czyste i pachnące pranie w dobrej cenie!

Po wakacyjnych wyjazdach i podróżach prócz dobrych wspomnień i pamiątek przywozimy ze sobą wiele rzeczy do prania. Marka NICE przygotowała linię proszków piorących Nice Expert, dzięki którym szybko przywrócimy ulubionym rzeczom czystość i świeżość. W linii znajdują się trzy formuły proszków do prania: Color do kolorowych materiałów, White do białych tkanin oraz Universal do każdego prania.

Produkty opracowane przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki wysokiej zawartości aktywnych substancji piorących, gwarantują dokładne i skuteczne usuwanie zabrudzeń, chroniąc przy tym strukturę tkanin przed uszkodzeniami i nadając im przyjemną w dotyku miękkość. Formuła proszków minimalizuje powstawanie podrażnień skóry i zwiększa komfort noszenia ubrań. Przyjemne aromaty aloesu, kwiatów i owoców nadają tkaninom lekki zapach i świeżość na długi czas. Proszki dostępne są w kilku pojemnościach, zarówno w dużych torbach foliowych jak i w kartonowych pudełkach.

Proszek do prania NICE COLOR – FRUIT FRESH
Niesamowity zapach świeżo zerwanych owoców z nutką cytrusowego orzeźwienia ujmuje swoją delikatnością i utrzymuje się aż do kolejnego prania. Nowoczesna formuła zapobiega wypłukiwaniu barwników, chroniąc kolorowe ubrania przed blaknięciem. Tkaniny zachowają naturalnie żywe kolory, są miękkie i przyjemne w dotyku. Proszek skutecznie usuwa zabrudzenia i idealnie się spłukuje, nie powodując podrażnień skóry. Delikatny aromat sprawia wrażenie, jakby ubrania przesiąknięte były zapachem świeżych owoców, który uwalania się przy każdym ruchu.

NICE-COLOR-25-folia

NICE-COLOR-400-pudlo

Pojemność/ Cena:
• 400 g karton ; cena: ok. 3,15 PLN
• 2,5 kg folia; cena: ok. 14,30 PLN
• 5 kg folia; cena: ok. 24,50 PLN
• 9 kg folia; cena: ok. 39 PLN
Proszek do prania NICE WHITE – FLOWER
Dedykowany białym tkaninom proszek o większej ilość aktywnych substancji piorących, gwarantuje skuteczne usuwanie plam i trudnych zabrudzeń. Nowoczesne składniki nadają praniu idealną biel. Proszek jest łagodny dla tkanin, pozostawia je pachnące i miękkie w dotyku. Idealnie nadaje się również do prania pościeli i firan. Połączenie znanej ze swoich właściwości relaksujących lawendy z kojącym zapachem jaśminu, nadaje tkaninom zmysłowy aromat kwiatów, który pozostaje na ubraniach jeszcze długo po praniu, dając uczucie świeżości i czystości.

NICE-WHITE-25-folia

NICE-WHITE-400-pudlo
Pojemność/ Cena:
• 400 g karton ; cena: ok. 3,15 PLN
• 2,5 kg folia; cena: ok. 14,30 PLN
• 5 kg folia; cena: ok. 24,50 PLN
• 9 kg folia; cena: ok. 39 PLN
Proszek do prania NICE UNIVERSAL – ALOE VERA
Ten uniwersalny proszek jest idealny zarówno do prania ręcznego, jak i do prania we wszystkich rodzajach pralek. Unikalna formuła zawierająca wysoką zawartość aktywnych substancji piorących, pielęgnuje tkaniny i sprawia, że stają się one miękkie i przyjemne w dotyku, dodatkowo chroniąc je przed zniszczeniem. Proszek nadaje się do prania białych i kolorowych tkanin wszystkich rodzajów. Jest idealny dla osób o skórze wrażliwej. Nowe technologie pozwalają dłużej cieszyć się kojącym zapachem aloesu.

NICE-UNIV--3-folia

NICE-UNIV-600-pudlo
Pojemność/ Cena:
• 600 g karton; cena: ok. 3,80 PLN
• 3 kg folia; cena: ok. 16 PLN
• 5 kg folia; cena: ok. 23 PLN
• 10 kg folia; cena: ok. 40 PLN
NICE to polsko-słowacka marka produktów z sektora chemii gospodarczej, dedykowana polskiemu rynkowi detalicznemu. Produkty marki NICE charakteryzują się wysoką skutecznością i wydajnością podczas codziennych prac domowych. Wszystkie produkty marki NICE są produkowane z myślą o przyszłości. Marka wprowadza nowy trend na rynku chemii gospodarczej: Wyższa Jakość, Niższa Cena. Opracowywane przez NICE produkty wyróżnia wysoka jakość, nie odbiegająca od standardów czołowych producentów chemii gospodarczej, dbałość o skład chemiczny produktów, spełniający wymogi Unii Europejskiej, estetyczne opakowania i atrakcyjna cena.

 

Wyłączny przedstawiciel w Polsce: Art Media Projekt 

 

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.