LUXURY BRONZE KOLASTYNA

LUXURY BRONZE to nowy sposób KOLASTYNY na piękne, muśnięte słońcem ciało przez cały rok. Dzięki doskonałości formuł zastosowanych w samoopalaczach i balsamach brązujących, każdy może oczarować świat swoją kuszącą opalenizną o naturalnym, złocistym odcieniu!

 LUXURY BRONZE KOLASTYNA to potrójna gwarancja wymarzonej opalenizny:

  • NATURALNY, BRĄZOWY KOLORYT

  • BEZ SMUG I PRZEBARWIEŃ

  • BEZ PRZESUSZENIA SKÓRY

Dzięki wartościowym składnikom: masłu shea, masłu kakaowemu, witaminom oraz olejowi z orzecha włoskiego, zawartym w serii preparatów LUXURY BRONZE KOLASTYNA, skóra zyskuje nie tylko piękny odcień, ale również odpowiednią pielęgnację.

BALSAMY BRĄZUJĄCE DO CIAŁA LUXURY BRONZE KOLASTYNA

Wygodna w aplikacji, łatwo wchłaniająca się formuła balsamów została wzbogacona o szybko działający kompleks brązujący skórę. Balsam stopniowo tworzy długotrwałą i równomierną opaleniznę bez smug i plam, wzmacnianą po każdym kolejnym zastosowaniu. Skóra zyskuje piękny koloryt, a odżywcza formuła jednocześnie zapewnia jej odpowiednią pielęgnację.

BALSAMY BRĄZUJĄCE DO CIAŁA LUXURY BRONZE KOLASTYNA występują w dwóch wariantach: DLA JASNEJ KARNACJI i DLA CIEMNEJ KARNACJI.

2 LuxuryBronze_samoopalacz_twarz_cialo_ciemnakarnacja

SAMOOPALACZ W KREMIE DO TWARZY I CIAŁA LUXURY BRONZE KOLASTYNA

Dzięki łatwo wchłaniającej się formule lekkiego kremu, która zawiera szybko działający kompleks brązujący skórę, w krótkim czasie osiągnięty zostaje efekt równomiernej i długotrwałej opalenizny, pozbawionej przebarwień i smug. Skóra zyskuje wakacyjny odcień bez konieczności eksponowania ciała na słońce oraz perfekcyjną pielęgnację. Dzięki wartościowym składnikom: masłu shea, masłu kakaowemu, witaminom oraz z orzecha włoskiego, balsamy pielęgnują i chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem.

SAMOOPALACZ W SPRAYU DO TWARZY I CIAŁA LUXURY BRONZE KOLASTYNA

Jedwabista konsystencja mleczka sprawia, iż w krótkim czasie osiągnięty zostaje efekt równomiernej, długotrwałej opalenizny, pozbawionej przebarwień i smug. Wygodna i prosta aplikacja powoduje, iż nakładanie mleczka samoopalającego jest proste i wygodne, nawet na trudno dostępnych partiach ciała. Skóra zyskuje wakacyjny odcień bez konieczności eksponowania ciała na słońce oraz perfekcyjną pielęgnację.

CHUSTECZKA SAMOOPALAJĄCA DO TWARZY I CIAŁA LUXURY BRONZE KOLASTYNA

Chusteczka samoopalająca do stosowania na twarz i ciało jest niezwykle wygodna w aplikacji. Preparat łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Nasączona dokładnie kompleksem brązującym skórę, sprawi iż w krótkim czasie osiągnięty zostaje efekt równomiernej i długotrwałej opalenizny, pozbawionej przebarwień i smug. Wygodna forma jednorazowej chusteczki pozwala, mieć ją zawsze pod ręką.

Niepowtarzalny efekt z kosmetykami samoopalającymi LUXURY BRONZE KOLASTYNA:

  • Efekt „mlecznej czekoladki”: naturalny brązowy koloryt.

  • Brak „efektu zebry”: bez smug i przebarwień na skórze.

  • Brak „efektu jaszczurki”: bez przesuszenia naskórka – skóra nie jest nadmiernie sucha i nie łuszczy się.

CENY SUGEROWANE KOLASTYNA LUXURY BRONZE:

BALSAM BRĄZUJĄCY DO CIAŁA JASNA KARNACJA 13,99 zł / 200ml

BALSAM BRĄZUJĄCY DO CIAŁA CIEMNA KARNACJA 13,99 zł / 200ml

SAMOOPALACZ W KREMIE DO TWARZY I CIAŁA JASNA KARNACJA 12,59 zł / 75 mL

SAMOOPALACZ W KREMIE DO TWARZY I CIAŁA CIEMNA KARNACJA 12,59 zł / 75 ml

SAMOOPALCZ W SPRAYU DO TWARZY I CIAŁA 14,49 zł / 150 ml

CHUSTECZKA SAMOOPALAJĄCA DO TWARZY I CIAŁA 1,79 zł / 6 g

Kosmetyki KOLASTYNA dostępne są w drogeriach na terenie całego kraju.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.