MAŁGORZATA ROZENEK AMBASADORKĄ TKANIN MAGIC HOME

Fargotex Group, dystrybutor tkanin meblowych i dekoracyjnych, zaprosił Małgorzatę Rozenek do współpracy przy promocji kolekcji MAGIC HOME. Nowe tkaniny łatwoczyszczące z tej serii będą sygnowane wizerunkiem Małgorzaty Rozenek i prezentowane przez nią osobiście na spotkaniach warsztatowych.
 
Tkaniny łatwoczyszczące to produkt, który może rozwiązać zasadniczy problem z czystością mebli wypoczynkowych w każdym mieszkaniu. Nawet jeśli bardzo dbamy o nasz salon, to życie rodzinne nie zawsze jest sterylne. Plamy zdarzają się domownikom i gościom, a świadomość tego, że sofa czy fotel są odporne na zabrudzenia pozbawia nas wielu złych emocji. Plamy z sosu, wina a nawet czekolady nie niszczą mebli, bo nie wnikają w tkaninę. Wystarczy trochę wody, ręcznik papierowy i przywracamy im pierwotny wygląd. Nawet ślady po długopisie schodzą z ekoskóry bez użycia środków chemicznych. Magic Home to dla mnie tkaniny, które z przekonaniem mogę polecać. Dostrzegam też ich walory estetyczne. Wielość kolorów, wzorów i faktur, z których możemy wybierać, powoduje, że kupując mebel, z łatwością dopasujemy do niego taką tkaninę, która najlepiej podkreśli jego charakter i wyeksponuje styl wnętrza mieszkania – powiedziała Małgorzata Rozenek.
Osobiste doświadczenie
W trakcie kampanii promocyjnej Małgorzata Rozenek przede wszystkim poprowadzi spotkania edukacyjne, prezentujące tkaniny łatwoczyszczące MAGIC HOME. Jednocześnie w wielu salonach meblowych i w największych punktach sprzedaży mebli tapicerowanych zostaną wyeksponowane materiały informacyjne, próbniki tkanin i zestawy do ich czyszczenia z jej wizerunkiem.
Mamy świadomość, że w kwestii tkanin łatwoczyszczących najważniejsze jest osobiste doświadczenie, dlatego chcemy, by Polacy mieli okazję wypróbować jak to działa. Wszyscy sprzedawcy w salonach meblowych z kolekcją Magic Home posiadają już specjalne zestawy, które pozwalają sprawdzić odporność tkanin na plamy. Pani Małgosia jest dla nas w tej kampanii ważną ambasadorką, która ma doskonały kontakt z ludźmi i na spotkaniach potrafi wskazać praktyczne aspekty posiadania Magic Home, ale też zwraca uwagę na atrakcyjny design tych tkanin – dodaje Ola Shapoval, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Fargotex Group.
Tkaniny Magic Home dostępne są w większości salonów mebli tapicerowanych w Polsce oraz w wielu sklepach w Europie Zachodniej. Dodatkowo indywidualne zamówienia można składać bezpośrednio przez stronę www.fargotex.pl.
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.