MASECZKA NAWILŻAJĄCA – AHAVA Aktywne minerały Morza Martwego

Minerały Morza Martwego to prawdziwy dar natury. Znane są ze swego dobroczynnego działania na skórę i zdolności do przywracania jej młodego wyglądu. Osmoter® jest wyjątkową kompozycją minerałów Morza Martwego, która znajduje się we wszystkich preparatach AHAVY. Optymalizuje ona metabolizm komórkowy, wzmacnia ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania UV oraz znacząco zwiększa jej stopień uwodnienia. Sprawia, że skóra wygląda młodziej, staje się jedwabista i jędrna.

ahava maseczka nawilzajaca2

Maseczka doskonale odżywia i nawilża skórę. Została stworzona z myślą o odwodnionej skórze. Kremowa konsystencja zapewnia jej skuteczne nawodnienie i przywraca komfort. Swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu działania kompleksu Osmoter® (jest to unikalne połączenie minerałów z Morza Martwego i znajduje sie wyłącznie w preparatach AHAVY), błota Morza Martwego, kojącego ekstraktu z aloesu, tłuszczu masłosza (masło Shea) i witaminy E. Dzięki nim maseczka nie tylko intensywnie nawilża skórę, ale również sprawia, że staje się ona jędrna i jedwabista.

Stosować raz lub dwa razy w tygodniu na skórę twarzy, od 3 do 5 minut lub pozostawić na noc w celu uzyskania lepszego efektu nawilżenia. Można stosować w każdym wieku.

• Przeznaczony również do skóry wrażliwej • Przebadany alergologicznie • Nie zawiera parabenów

Produkt dostępny w sieci Super-Pharm

Cena: 130 zł

Pojemność: 100 ml

 

Producent: AHAVA Dead Sea Laboratories Ltd. Dead Sea, Israel, www.ahava.com

In EU: AHAVA Cosmetics GmbH (Europe), Borsigstr. 36, D-65205 Wiesbaden, Germany

Autoryzowany przedstawiciel: InfoPlus sp. z o.o., ul. Złota 7 lok. 2, Warszawa, www.infoplus24.pl

Dodatkowe informacje: Jolanta Pala – specjalista ds. promocji

jolanta.pala@infoplus24.pl tel. 0 501 340 111

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.