mē urządzenie do trwałej redukcji owłosienia skóry ciała i twarzy

Najbardziej zaawansowana, innowacyjna technologia trwałej, stopniowej redukcji owłosienia twarzy i ciała w warunkach domowych. Wyniki badań klinicznych wykazały zmniejszenie odrastania włosów nawet o 89 %.

Czym jest mē?

Już jest – rewolucyjny sposób redukcji owłosienia!

Dzięki naukowcom, którzy wynaleźli Intense Pulsed Light (IPL) i technologię  elōs możemy teraz korzystać z urządzenia mē. Skuteczność urządzenia do trwałej redukcji owłosienia w warunkach domowych udowodniono badaniami klinicznymi. mē to najbezpieczniejsza i najszybsza droga do osiągnięcia pięknej,  gładkiej skóry. Dzięki temu urządzeniu nie ma potrzeby dodatkowych przygotowań do zabiegów. Metoda jest bardzo wygodna i szybka (całe nogi w czasie krótszym niż 10minut!). Dzięki niej możliwa jest stała redukcja owłosienia wszystkich rodzajów skóry i kolorów włosów.

Przygotuj się na radość z pięknej gładkiej skóry! Ciesz się wolnością wykonywania zabiegu we własnym domu!

Witaj mē, żegnajcie niechciane włoski!

epilacja_pachy

 

Czym jest elōsTM?

Corocznie wykonuje się 3 miliony profesjonalnych zabiegów redukcji owłosienia przy użyciu technologii elōs. elōs jest nie tylko przebadane klinicznie – jego skuteczność udowodniono  w praktyce medycznej.

elōs to zaawansowana technologia, która mieści się na Twojej dłoni. To pierwsza i jedyna technologia łącząca dwie energie: IPL(optyczną) oraz RF(bipolarną fali radiowej). Stworzona przez wynalazców i właścicieli patentu na IPL zrewolucjonizowała rynek –  likwidując ograniczenia, które wiąże się ze stosowanie konwencjonalnych laserów. Znacząco zwiększyła również bezpieczeństwo stosowania.

 

Kiedy używać mē?

Pierwsze 6-8 zabiegów wykonaj co tydzień. Po 6-8 tygodniach używaj urządzenia me raz w miesiącu przez 3 miesiące lub w razie potrzeby.

  • Efekt jest widoczny już po 4-6 zabiegach.
  • Najbezpieczniejszy, najszybszy i najskuteczniejszy sposób na osiągnięcie gładkiej i pięknej skóry.
  • Urządzenie łączy technologię IPL (Intense Pulsed Light)  i fal radiowych (RF) – elōs.
  • elōs jest jedyną technologią przeznaczoną dla wszystkich typów skóry ciała i twarzy.
  • Skuteczne działanie na skórze ciała i twarzy!
  • Tylko 32 minuty trwa zabieg całego ciała!
  • Największa ilość impulsów na wkład!
  • Widoczne efekty po 6-8 tygodniach!*

*Wynik uzyskany w grupie 132 mężczyzn i kobiet w wieku 18-60 lat, którzy wykonywali zabiegi w warunkach domowych na rękach i nogach używając poziomu średniego i wysokiego elōs.

epilacja_modelka_nogi

 

 

mē może być również stosowane do twarzy!

Nasze badania kliniczne potwierdziły, że mē to urządzenie, które może być skutecznie i łatwo używane zarówno do zabiegów na skórze twarzy jak i ciała. Jeśli chcesz usunąć  owłosienie z twarzy upewnij się, że stosujesz protokół przeznaczony do twarzy, który jest inny niż dla pozostałych części ciała. Jest to wskazane, aby uzyskać optymalne bezpieczeństwo i skuteczność. mē jest przeznaczone do usuwania zbędnego owłosienia twarzy jedynie u kobiet (górna warga, broda, podbródek i policzki). mē nie powinno być używane w okolicy oczu/ brwi.  Zabiegi na skórę twarzy są dozwolone jedynie dla typów 1-5 skóry.

epilacja_twarz

Produkt dostępny w sieci Super-Pharm

Cena: 1799 PLN

Dodatkowy wkład elōs gratis!

 

Producent:  Syneron Beauty

Autoryzowany przedstawiciel: InfoPlus sp. z o.o., ul. Złota 7 lok. 2, Warszawa,  www.infoplus24.pl, infolinia: (22) 829 2088, memyelos@infopls24.pl

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.