Mel Merio – zapach twojego stylu

Rossmann przedstawia nowość – serię zapachów Mel Merio, których nuty zapachowe podkreślą twój indywidualny wizerunek. Wybierając zapach kosmetyków, które stosujemy, kierujemy się subiektywnymi upodobaniami, skojarzeniami, wrażeniami. Oprócz osobistych preferencji warto jednak wziąć pod uwagę to, czy woda perfumowana pasuje do naszego wizerunku. Poprzez zapach przekazujemy przecież otoczeniu informację o sobie i wpływamy na to, jak jesteśmy postrzegane. Dlatego wybierając perfumy, pomyślmy, na jaki klimat mamy ochotę i jaki look chcemy dzięki nim stworzyć.

Drogerie Rossmann zadbały o to, aby każda z nas znalazła kompozycję nut zapachowych, która najlepiej odda jej styl i wizerunek. Oto niektóre z bogatej oferty zapachowej produkty Mel Merio, dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann.

Mel Merio Pure
Chcesz być kusząca, uwodzicielska i zmysłowa? Mel Merio Pure to opowieść o nieodpartej pokusie czystej kobiecości. Kwiatowe połączenie konwalii, jaśminu, róży, przełamane nutą goździkową, o ożywczym cytrusowym zakończeniu. Orzeźwiający i świeży.
Pojemność: 50 ml
Cena: 20,99 PLN

Mel_Merio_Pure_woda_perfumowana_

Mel Merio Rising Sun
Mel Merio Rising Sun to wspomnienie lata. Świeży powiew cytrusów przechodzi w aksamitny zapach kwiatów jaśminu i konwalii, aby na zakończenie roztoczyć uwodzicielską nutę piżma. Uwodzicielski!

Pojemność: 50 ml
Cena: 20,99 PLN

Mel_Merio_Rising_Sun_woda_perfumowana
Mel Merio Oriental Spirit
Woda perfumowana inspirowana aromatami Orientu. Niezwykle świeża kompozycja zapachu skórki cytrynowej z nutami róży, geranium i konwalii przeniesie cię w egzotyczne krajobrazy Dalekiego Wschodu. Odważny i intrygujący.
Pojemność: 50 ml
Cena: 20,99 PLN

Mel_Merio_Oriental_Spirit_woda_perfumowana

Mel Merio it’s Glamour Time
Tajemniczy, kuszący zapach, w którym ciepłe, subtelne nuty paczuli i wanilii uzupełniane są świeżymi zapachami mandarynki i kwiatów pomarańczy. To zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie. Idealny na imprezę!
Pojemność: 50 ml
Cena: 19,99 PLN

 

Mel_Merio_its_Glamour_Time_woda_perfumowana
Mel Merio it’s Glamour Time – dezodorant w sprayu
Dezodorant o takiej samej kompozycji nut zapachowych co woda perfumowana it’s Glamour Time świetnie podkreśli wybrany przez ciebie zapach. Natomiast użyty samodzielnie – będzie subtelniejszy, ale równie interesujący.
Pojemność: 150 ml
Cena: 6,99 PLN

Mel_Merio_its_Glamour_Time_dezodorant_w_sprayu

 

***

Informacje o firmie Rossmann Polska
Pierwsza drogeria Rossmanna w Polsce funkcjonuje od 1993 roku przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Obecnie, po ponad 20 latach działalności, firma liczy 900 sklepów w 380 miastach, a w 2014 roku planuje otworzyć kolejne 150 drogerii. Na styczeń 2015 przewidywana jest inauguracja drogerii nr 1000. Rossmann jest liderem branży z 22-procentowym udziałem w polskim rynku chemiczno-kosmetycznym. Firma zatrudnia 12 tysięcy pracowników. Sklepy Rossmanna odwiedza codziennie 600 tysięcy klientów. Asortyment drogerii liczy 16 tysięcy artykułów i 800 marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wśród nich znajdują się prawie 2 tysiące produktów, należących do portfolio 35 marek własnych Rossmanna, m.in.: Isana – marka zajmująca się pielęgnacją ciała i włosów, ekologiczna i wegańska seria kosmetyków Alterra, babydream – kosmetyki i artykuły spożywcze dla dzieci, Domol – artykuły chemii gospodarczej czy Alouette – artykuły higieniczne.
W 2013 roku Rossmann zajął drugie, po firmie Apart, miejsce w rankingu najlepiej ocenianych przez klientów sieci detalicznych w Polsce, opracowanym przez OC&C Strategy Consultants.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl