Moonlight Vanilla nowy zapach od marki Ambi Pur

Twój dom to miejsce, w którym lubisz czuć się swobodnie i chciałabyś, aby zawsze panował w nim przyjemny zapach. Szeroko otwarte okno czy rozpylanie perfum to częste triki, ratujące nas przed nieprzyjemnym zapachem, który wkradł się do przestrzeni naszego domu. Jednak w poszukiwaniu trwałych i nowoczesnych rozwiązań marka Ambi Pur prezentuje nowy, intrygujący zapach Moonlight Vanilla, który nie maskuje przykrych zapachów a skutecznie je eliminuje, na nowo przywracając świeżość w Twoim domu. 

Dokładnie wiemy, czego oczekujesz

Aby na dobre pokonać przykry zapach potrzebny jest produkt dobrej jakości, gwarantujący wysoką skuteczność. Taki jest właśnie nowy odświeżacz Ambi Pur Moonlight Vanilla. Niezawodna technologia eliminowania nieprzyjemnych zapachów usunie przykrą woń z Twojego otoczenia, pozostawiając wokół wyłącznie subtelną kompozycję zapachową, która w pełni sprosta gustom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ambi Pur to produkt o wyjątkowym działaniu, który wniesie do domu powiew świeżości i sprawi, że Twoje życie będzie bardziej przyjemne.

Nowy zapach w Twoim otoczeniu

Ambi Pur Moonlight Vanilla wprowadzi, w każde otoczenie odrobinę luksusu. To propozycja dla tych, którzy lubią być uwodzeni delikatnym, pełnym wyrazistości zapachem. Nowy odświeżacz powietrza od Ambi Pur zaskoczy przyjemną kompozycją słodkich aromatów i stworzy niepowtarzalną aurę w Twoim domu.

Rodzina produktów Ambi Pur Moonlight:

Nowość od Ambi Pur jest dostępna w szerokiej gamie produktów. Zapach wzbogacił ofertę odświeżaczy elektrycznych do kontaktu, zarówno jedno zapachowych jak i wersję 3 volution, wyposażoną w trzy harmonijnie dobrane zapachy, które zmieniają się co 45 minut dzięki czemu zapach stale jest wyczuwany w pomieszczeniu. Ambi Pur Moonlight to również nowa propozycja w linii odświeżaczy powietrza Freshelle.

 

Ambi Pur Mono Plug-in Moonlight Vanilla

Starter, cena ok.: 17,99 PLN
Wkład, cena ok.: 13,99 PLN 

 

 

Ambi Pur Freshelle Moonlight Vanilla

Cena ok.: 14,99 PLN

 

 

Ambi Pur 3volution Moonlight Vanilla

Starter, cena ok.: 24,99 PLN

Wkład, cena ok.: 19,99 PLN

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.