Multi BioMask Deep Moisture & Ultra Clean – multimaska dla cery mieszanej

 Multi BioMask to specjalistyczne preparaty skoncentrowane na skutecznej, holistycznej pielęgnacji, skomponowane pod kierunkiem profesjonalistów w dopełniające się zestawy odpowiadające na szerokie spektrum potrzeb skóry.

Deep Moisture & Ultra Clean to idealne rozwiązanie dla cery mieszanej, z przetłuszczającą się strefą T i przesuszonymi policzkami.

Czym jest multimasking?

Multimasking opiera się na holistycznej pielęgnacji skóry twarzy i polega na stosowaniu w tym samym czasie kilku różnych maseczek na wybranych partiach twarzy – w myśl zasady, że każda z nich ma inne potrzeby i potrzebuje odmiennej pielęgnacji. Celem multimaskingu jest więc takie dobranie
i zastosowanie maseczek, by stworzyły one spersonalizowany preparat, spełniający wszystkie potrzeby cery u osoby, która je stosuje.

 

Jak Działa Multi BioMask Deep Moisture & Ultra Clean?

Multi BioMask Deep Moisture & Ultra Clean to zestaw dwóch masek pielęgnujących różne obszary skóry twarzy.

Maska Głęboko Nawilżająca przywraca prawidłowy poziom nawodnienia w głębokich warstwach skóry. Zawarty w niej naturalny Sok z Aloesu podnosi wilgotność skóry i pobudza jej komórki do regeneracji. Kwas Hialuronowy utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia, przywraca skórze elastyczność i gładkość.

Maska Ultra Oczyszczająca oparta na Naturalnej Glince Kaolin, eliminuje toksyny z porów skóry, pozostawia je czyste i zwężone. Dzięki zawartości Aktywnego Węgla usuwa zanieczyszczenia, zapobiega powstawaniu zaskórników i reguluje wydzielanie sebum.

W jaki sposób używać Multi BioMask Deep Moisture?

Maskę Głęboko Nawilżającą rozprowadź grubą warstwą na obszarach twarzy potrzebujących nawilżenia: na policzki, szyję. Pozostaw do wchłonięcia. Jednocześnie w miejscach, gdzie skóra przetłuszcza się nadmiernie (strefa T) rozprowadź Maskę Ultra Oczyszczającą i odczekaj 10-15 minut do zaschnięcia warstewki. Zmyj letnią wodą i nałóż krem nawilżający.

 

Jakie aktywne składniki są zawarte w Multi BioMask Deep Moisture?

Sok z Aloesu działa na skórę silnie nawilżająco i wykazuje aktywność przeciwbakteryjną. Sprzyja regeneracji skóry i prawidłowym procesom jej odbudowy.

Kwas Hialuronowy odpowiada za sprężystość skóry i utrzymuje odpowiedni poziom jej nawilżenia
i ujędrnienia.

Naturalna Glinka Kaolin mineralizuje i odżywia skórę, a także sprawia, że staje się ona wypoczęta
i wygładzona.

Aktywny Węgiel pochłania i usuwa z powierzchni skóry nagromadzone zanieczyszczenia, toksyny i inne szkodliwe substancje. Ponadto stymuluje wzrost komórek, pozostawiając skórę jędrną, delikatną i gładką.

Multibiomask_deep_moisture

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl