NEUTROGENA® regeneracja i ukojenie dla bardzo suchej skóry już od 1. aplikacji

Zimą nasza skóra była narażona na działanie mrozu, wiatru i suchego powietrza, przez co stała się wrażliwa i bardziej podatna na pękanie. Aby przywrócić jej piękny i zdrowy wygląd NEUTROGENA® stworzyła nowy wariant intensywnie regenerującej emulsji do ciała, przygotowanej specjalnie z myślą o skórze wrażliwej.

 

Komfort zapewni pielęgnacja

40% kobiet, regularnie stosujących kosmetyki do pielęgnacji ciała deklaruje, że ich skóra jest wrażliwa. Najczęściej wysoka wrażliwość skóry jest skutkiem silnego przesuszenia, nadmiernej ekspozycji słonecznej lub kontaktu z twardą wodą. Aby przywrócić skórze piękny i zdrowy wygląd należy o nią intensywnie zadbać. Właściwą pielęgnację powinnyśmy zacząć już podczas mycia. Przygotowując kąpiel pamiętajmy, aby nie przesadzić z wysoką temperaturą wody – delikatna skóra w kontakcie z gorącą wodą szybko ulega uszkodzeniom. Ponadto po każdej kąpieli na skórę całego ciała zastosujmy odpowiedni balsam. Dobre kosmetyki, które sprostają wrażliwej i przesuszonej skórze powinny działać dwukierunkowo: z jednej strony głęboko nawilżać, a z drugiej tworzyć na jej powierzchni delikatny film, który odbuduje ochronny płaszcz wodno-lipidowy i zapobiegnie nadmiernej utracie wody. Dlatego konieczne jest, aby zawierały składniki wiążące wodę i zapobiegały jej odparowaniu. Powinny być pozbawione barwników i zapachu, a ich bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi.

NEUTROGENA® regeneracja* i ukojenie dla bardzo suchej skóry już od 1. aplikacji

NEUTROGENA® Formuła Norweska Regenerująca emulsja do ciała do skóry wrażliwej idealnie nawilża i chroni skórę, a dzięki zastosowaniu kompletnej formuły odpowiadającej wielu potrzebom zapewnia kompleksową pielęgnację. Formuła najnowszej emulsji do ciała:

GŁĘBOKO NAWILŻA – dostarcza skórze wodę, a dzięki Formule Norweskiej tworzy na jej powierzchni warstwę ochronną i zapobiega utracie wody;

PRZYNOSI ULGĘ – dzięki składnikom o działaniu łagodzącym, takim jak bisabolol. Już od pierwszej aplikacji likwiduje natychmiastowe uczucie dyskomfortu, napięcia, swędzenia i pieczenia suchej skóry;

REGENERACJA* I UKOJENIE – D-panthenol pobudza regenerację komórek, odbudowuje naturalną barierę ochronną skóry, pozostawia skórę miękką, gładką;

BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA – hipoalergiczna i bezzapachowa formuła minimalizuje ryzyko alergii oraz koi popękaną, szorstką i podrażnioną skórę.

Dzień po dniu wrażliwa skóra jest coraz bardziej nawilżona**, elastyczna i gładka. Kremowa i nietłusta konsystencja błyskawicznie się wchłania. Skuteczność działania emulsji została potwierdzona badaniami klinicznymi.

 

Pojemność i cena: 250 ml – 20,99 PLN, 400 ml – 27,45 PLN.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl