Nowa linia kosmetyków Lirene Pearl Lifting

Rozświetlona i gładka cera bez zmarszczek dzięki innowacyjnej linii kosmetyków Lirene Pearl Lifting. Po 45. roku życia, w wyniku zmian hormonalnych oraz procesów oksydacyjnych, skóra kobiet traci gęstość i elastyczność.
Dlatego Eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali przełomową propozycję pielęgnacyjną – linię Lirene Pearl Lifting. Kosmetyki Lirene Pearl Lifting, dzięki zawartości fitoestrogenów, unikalnego kompleksu Tioprolina + kwas rozmarynowy będącego przedmiotem zgłoszenia patentowego, a także ekstraktu z białej perły, przeciwdziałają rezultatom hormonalnego starzenia się skóry. Zastosowane formuły chronią ją przed oksydacją i procesami wiotczenia, a także redukują nierówności, dając efekt optycznego retuszu zmarszczek.

Pomiędzy 45. a 50. rokiem życia rozpoczyna się u kobiet okres przekwitania, kiedy na skutek spadku aktywności hormonalnej dochodzi do szeregu zmian w organizmie. Zachodzące procesy mogą mieć negatywny wpływ zarówno na wygląd zewnętrzny, jak i samopoczucie. Kobiety zauważają, że zmieniają się ich kształty. Mają większy problem z doborem odpowiedniej garderoby, a tym samym zaczynają odczuwać dyskomfort. Zachodzące w organizmie zmiany zauważalne są również na skórze. W wyniku zmniejszonego stężenia estrogenów, naskórek i skóra właściwa ulegają ścieńczeniu. Dochodzi również do degradacji włókien kolagenu i elastyny, stanowiących rusztowanie, dzięki któremu skóra jest elastyczna. Zmniejsza się ilość glikozaminoglikanów, czyli związków, które wiążą wodę, zapewniając skórze prawidłowe nawilżenie. Takie zaburzenia w strukturze skóry prowadzą do utraty gęstości i jędrności, a w konsekwencji, do zmian w owalu twarzy.

 
Zmianom tym można przeciwdziałać poprzez odpowiednią, dopasowaną do wieku i potrzeb skóry pielęgnację. Składnikami, które powinny wchodzić w skład kosmetyków dla pań po 45. roku życia są fitoestrogeny – substancje pochodzenia roślinnego o budowie i działaniu podobnym do estrogenów. Naśladując ich działanie, chronią skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników, a także hamują rozpad włókien podporowych, ograniczając w ten sposób proces wiotczenia skóry.

 
Lirene Pearl Lifting to linia kosmetyków odmładzających, dedykowanych paniom po 45. roku życia, u których na skutek zmian hormonalnych dochodzi do zmniejszenia grubości i gęstości skóry, spadku jej napięcia i utraty konturu twarzy oraz uwidocznienia zmarszczek. Formuły kosmetyków zawierają unikalne i skuteczne składniki aktywne, takie jak kompleks Tioproliny i kwasu rozmarynowego, który wzmacnia włókna zapobiegając wiotczeniu skóry, a także fitoestrogeny przeciwdziałające efektom hormonalnego starzenia się skóry oraz ekstrakt z białej perły, który redukuje zmarszczki i nierówności skóry i rozświetla, dając efekt optycznego retuszu zmarszczek. W badaniach na hodowlach komórek skóry udowodniono, że wzrost gęstości komórek następuje już 24 godziny po zastosowaniu substancji aktywnych wchodzących w skład receptur Pearl Lifting.

 
Kosmetyki Pearl Lifting to potrójna korzyść dla skóry:

  • Przeciwdziałanie atrofii – odbudowa gęstości skóry;
  • System ochrony przed atonią – wzrost napięcia skóry;
  • Perłowe odmłodzenie – optyczny retusz zmarszczek.

Kombinacja unikalnych składników aktywnych wzmacnia włókna podporowe i wpływa na wzrost gęstości skóry:

  •  FITOESTROGENY – naśladując działanie kobiecych estrogenów, hamują procesy atroficzne (zanikowe) będące skutkiem hormonalnego starzenia się skóry. Stymulują produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając gęstość i spoistość skóry. Skóra odzyskuje elastyczność i młodszy wygląd.
  • TIOPROLINA + KWAS ROZMARYNOWY – unikalny kompleks będący przedmiotem zgłoszenia patentowego. Działa synergicznie, chroniąc skórę przed atonią (zwiotczenie) na skutek procesów oksydacyjnych. Wzmacnia włókna podporowe, pomagając utrzymać jędrność i sprężystość skóry.
  • EKSTRAKT Z BIAŁEJ PERŁY – zawarte w perłach aminokwasy są niezbędne do wytworzenia kolagenu i elastyny – białek odpowiedzialnych za elastyczność skóry. Perłowe drobinki odbijają też światło, dając natychmiastowy efekt optycznego retuszu zmarszczek.

W efekcie skóra odzyskuje elastyczność i jędrność, staje się gładsza i rozświetlona.
Poczuj magiczną moc pereł na własnej skórze

 
ZGŁOSZENIE PATENTOWE W LIRENE
Tioprolina (tymonacyk), czyli kwas tiazolidyno-4-karboksylowy, to składnik, który poprawia strukturę i pobudza wzrost oraz regenerację naskórka. W badaniach na hodowlach komórkowych wykazano jej silne działanie antyoksydacyjne, a w szczególności działanie ochronne na komórki skóry poddane promieniowaniu UV. Kwas rozmarynowy posiada szereg interesujących właściwości m.in. przeciwzapalnych oraz przeciw-utleniających. Dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym oraz modulacji działania enzymów szlaku melanogenezy, jest interesującym narzędziem do walki ze skutkami nadmiernego promieniowania.
Zgłoszenie patentowe ekspertów z Laboratorium Naukowego Lirene dotyczy kompleksu Tioprolina i kwas rozmarynowy. W badaniach in vitro na komórkach naskórka dowiedziono, że połączenie tych składników dawało 20% więcej ochrony antyoksydacyjnej w stosunku do pojedynczych substancji, dla których ochrona była zaledwie kilku procentowa. Kompleks ten działa więc synergicznie w ochronie antyoksydacyjnej (ochronie przed działaniem wolnych rodników). Badania in vitro dowodzą, że kompleks Tioprolina + kwas rozmarynowy może spowalniać procesy starzenia zewnątrzpochodnego, uwarunkowanego działaniem czynników zewnętrznych. Wyniki badań zaprezentowano na International Investigative Dermatolgy 2013, Edynburg i International Society of Biophysics and Skin Structure 2013, Mediolan.

 

W skład linii Lirene Pearl Lifting wchodzą:

Wygładzające mleczko micelarne
Kosmetyk łączy właściwości pielęgnacyjne mleczka do demakijażu ze skutecznością i delikatnością oczyszczania płynu micelarnego.
Działanie pielęgnacyjne:
Wyciąg z Pyrus Malus przeciwdziała procesom hormonalnego starzenia się skóry. Unikalny kompleks Tioprolina + kwas rozmarynowy oraz witamina E chronią skórę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Ekstrakt z pereł nadaje skórze aksamitną gładkość.
Działanie oczyszczające:
Zawarte w mleczku micele absorbują nadmiar sebum i w niezwykle delikatny sposób usuwają makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, nie naruszając bariery hydrolipidowej skóry.

2014_08_26_15_08_00_wygladzajace_mleczko_micelarne_10e0718
Pojemność: 200 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 14,99 PLN

 

Krem + Serum liftingujące na dzień
Zastosowany w kremie FitoDHEA, nazywany hormonem młodości, zapobiega niekorzystnym dla skóry zmianom wywołanym przez niedobór hormonów w okresie okołomenopauzalnym. Aktywizuje produkcję kolagenu, przyspieszając regenerację skóry i przeciwdziałając procesom zwiotczenia. Kwas rozmarynowy, dzięki zamknięciu w specjalnych nośnikach, dociera do głębokich warstw skóry. W połączeniu z Tioproliną tworzy kompleks będący przedmiotem zgłoszenia patentowego, który neutralizuje wolne rodniki chroniąc m.in. DNA komórek skóry przed uszkodzeniami. Wyciąg z białej perły dostarcza skórze aminokwasów niezbędnych do wytworzenia białek odpowiedzialnych za elastyczność skóry.
Efekty stosowania:
– wzrost gęstości i sprężystości skóry
– wzmocnienie struktury i ochrona przed wiotczeniem
– wygładzenie i poprawa napięcia skóry
– poprawa elastyczności i jędrności skóry
– rozświetlenie skóry i optyczny retusz niedoskonałości

Skóra odzyskuje gęstość i elastyczność, jest wygładzona, napięta i świetlista – wygląda pięknie!

2014_08_26_14_08_57_kremserum_liftingujace_e07184

Pojemność: 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 34,99 PLN

Krem + Koncentrat regenerujący na noc
Zaawansowana formuła kremu zawiera bogaty w fitohormony wyciąg z Pyrus Malus, przeciwdziałający efektom starzenia się skóry wywołanego niedoborem estrogenów. Składnik ten stymuluje odbudowę składowych matriks międzykomórkowego i włókien kolagenu, wpływając na wygładzenie skóry i zwiększenie gęstości. Kompleks Tioprolina + kwas rozmarynowy, będący przedmiotem zgłoszenia patentowego, wzmacnia właściwości ochronne skóry. Kompozycja specjalnie dobranych składników olejowych w połączeniu z ekstraktem z białej perły wspomaga procesy regeneracyjne skóry, silnie ją nawilżając i odżywiając.
Efekty stosowania:
– poprawa gęstości i sprężystości skóry
– wygładzenie, elastyczność i poprawa napięcia skóry
– głębokie odżywienie i regeneracja skóry podczas snu
– redukcja ilości i głębokości zmarszczek
– skóra miękka w dotyku, jedwabista i rozświetlona

Po nocnym wypoczynku skóra jest intensywnie zregenerowana i wygładzona – olśniewa blaskiem!

2014_08_26_14_08_14_kremkoncentrat_regenerujacy_10e07185
Pojemność: 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 34,99 PLN

Krem + Korektor na zmarszczki wokół oczu i ust
Skoncentrowana formuła kremu pomaga precyzyjnie redukować efekty starzenia się skóry w strefach największej widoczności zmarszczek – wokół oczu i ust. Receptura kosmetyku zawiera diosgeninę (fitohormon), która aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu, powodując widoczny wzrost elastyczności skóry. Zastosowanie unikalnego kompleksu Tioprolina + kwas rozmarynowy dodatkowo chroni komórki skóry przed starzeniem zewnątrzpochodnym. Mikroelementy i składniki odżywcze zawarte w ekstrakcie z białej perły w połączeniu z hialuronianem głęboko nawilżają i uelastyczniają skórę, co widocznie ją odmładza, nawet w strefach utrwalonych zmarszczek.
Efekty stosowania:
– poprawa gęstości i sprężystości skóry
– zmniejszenie zmarszczek wokół oczu i ust
– zwiększenie elastyczności i jędrności skóry
– wygładzenie i poprawa napięcia skóry
– rozświetlenie i poprawa kolorytu cery

Precyzyjne działanie w strefach utrwalonych zmarszczek przynosi olśniewający efekt dla całej twarzy – skóra wygląda młodziej!

2014_09_17_10_09_06_kremkorektor_na_zmarszczki_10e07186
Pojemność: 15 ml
Cena detaliczna: 15,99 PLN

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.