Nowa linia płynów do higieny intymnej AA

W skład nowej linii kosmetyków do codziennej higieny intymnej AA INTYMNA wchodzi siedem płynów dostosowanych do indywidualnych potrzeb kobiet oraz trzy rodzaje chusteczek do higieny intymnej. Na szczególną uwagę zasługuje płyn AA INTYMNA My first Intima przeznaczony dla dziewczynek już od pierwszego roku życia.

75% kobiet co najmniej raz w życiu cierpi na infekcję okolic intymnych. Przyczyną problemów może być  stosowanie nieodpowiednich środków myjących, nieodpowiednia higiena, antybiotykoterapia lub antykoncepcja hormonalna. Prawidłowa higiena intymna jest ważnym elementem pielęgnacji ciała każdej kobiety, niezależnie od wieku. Zapewnia nie tylko odczucie komfortu, ale także stanowi profilaktykę przed infekcjami. Odpowiednie preparaty do higieny intymnej pozwalają  na przywrócenie kwaśnego, ochronnego pH. Takie środowisko zabezpiecza przed rozwojem bakterii. Klasyczne mydła i żele pod prysznic zmieniają prawidłowy odczyn pH, a tym samym uszkadzają naturalną barierę ochronną  w postaci fizjologicznej mikroflory.
Płyny do higieny intymnej AA zostały opracowane na bazie delikatnych składników myjących, łagodzących podrażnienia i przeciwbakteryjnych. Nie zawierają mydła, a ich pH nie narusza naturalnej mikroflory bakteryjnej. Zastosowane w produktach substancje o działaniu bakterio-  i grzybobójczym wspierają naturalną ochronę przed infekcjami. Są rekomendowane do codziennego stosowania. Rezultaty: uczucie świeżości i czystości oraz neutralizacja niepożądanych zapachów przez cały dzień.

Firma OCEANIC wprowadziła pierwszy na polskim rynku produkt do higieny intymnej z linii AA Intymna w 1990. Produkt opracowano przy współpracy z lekarzami ginekologami. Dzięki temu AA Intymna to doświadczenie, wiedza i długoletnia współpraca z ekspertami z dziedziny zdrowia intymnego.
Płyny do higieny intymnej AA Intymna zostały opracowane przy współpracy lekarzy specjalistów Kliniki Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

AA Intymna, MY FIRST INTIMA Płyn do higieny intymnej
Polecany od 1 roku życia
Panuje powszechne przekonanie, iż dziewczynki w najmłodszym wieku nie wymagają odpowiedniej pielęgnacji i stosuje się kosmetyki, nie przeznaczone do tej okolicy ciała. W konsekwencji prowadzi to do rozwoju bardzo częstych podrażnień i uczucia dyskomfortu. Wybierając odpowiedni preparat, należy poszukiwać w składzie substancji, które działają łagodząco oraz niezbędnych składników aktywnych, jak kwas mlekowy. Powinien być to produkt bezpieczny
i rekomendowany do stosowania w najmłodszym wieku.
Formułę płynu MY FIRST INTIMA opracowano z myślą o dziewczynkach od 1. roku życia.

 • Kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH, przywracając naturalną mikroflorę (bakteryjną).
 • Alantoina zmniejsza zaczerwienienia i łagodzi objawy świądu.
 • D-pantenol nawilża śluzówkę oraz regeneruje podrażniony naskórek, przywracając komfort.
 • Delikatna formuła myjąca zapewnia uczucie czystości, a specjalnie dobrane składniki natłuszczające pielęgnują wrażliwą skórę okolic intymnych.

Poj. 300 ml
Cena: 14,99 zł z dozownikiem

AA-My-first-Intima
AA Intymna, Płyn do higieny intymnej GIRLS
Polecany w okresie dojrzewania
W organizmie młodej kobiety dochodzi do wielu zmian hormonalnych oraz wystąpienia pierwszej miesiączki, prowadzącej do zobojętnienia kwaśnego odczynu pH. Każda młoda kobieta powinna sięgnąć po odpowiednie preparaty przeznaczone do stosowania w okresie dojrzewania.
Delikatna formuła myjąca zapewnia uczucie czystości, a specjalnie dobrane składniki pielęgnują skórę miejsc intymnych u dziewcząt i młodych kobiet.

 • Kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH okolic intymnych, przywracając równowagę mikrobiologiczną.
 • Dzięki zawartości alantoiny, płyn łagodzi podrażnienia, eliminując uczucie dyskomfortu pojawiające się w trakcie okresu dojrzewania.
 • Naturalna betaina nawilża śluzówkę, chroniąc ją przed przesuszeniem

Poj. 300 ml
Cena: 14,99 zł z dozownikiem

 

AA-intymna-Girls
AA Intymna, Płyn do higieny intymnej FRESH
Płyn do higieny intymnej dający wyjątkowe uczucie świeżości.
Dzięki hipoalergicznej kompozycji zapachowej oraz delikatnym składnikom myjącym płyn zapewnia wyjątkowe i długotrwałe uczucie świeżości.

 • Ekstrakt z aloesu doskonale nawilża naskórek i śluzówkę okolic intymnych.
 • Alantoina zmniejsza zaczerwienienia i łagodzi podrażnienia niwelując uczucie dyskomfortu.
 • Kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH okolic intymnych, a współdziałając ze składnikiem o działaniu przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym zapobiega infekcjom i stanom zapalnym.

Poj. 300 ml
Cena: 14,99 zł z dozownikiem

 

AA-intymna-Fresh
AA Intymna, Płyn do higieny intymnej DELICATE
Płyn do higieny intymnej zapewniający uczucie nawilżenia i komfortu dla wyjątkowo delikatnej skóry.

 

 • Ekstrakt z aloesu zapobiega wysuszeniu śluzówki, zapewniając optymalne nawilżenie  i niwelując uczucie suchości.
 • D-pantenol koi i łagodzi podrażnioną skórę, przywracając komfort.
 • Kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH okolic intymnych, a współdziałając ze składnikiem o działaniu przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym zapobiega infekcjom  i stanom zapalnym.
 • Dzięki hipoalergicznej kompozycji zapachowej oraz delikatnym składnikom myjącym płyn zapewnia wyjątkowe i długotrwałe uczucie świeżości.

Poj. 300 ml
Cena: 14,99 zł z dozownikiem

 

AA-intymna-Delicate

AA Intymna, Płyn do higieny intymnej COMFORT
Płyn do higieny intymnej redukujący podrażnienia i regenerujący skórę. 

Płyn ułatwia golenie a jednocześnie, dzięki zawartości alantoiny, działa łagodząco, niweluje podrażnienia oraz zapobiega zaczerwienieniom.

 • D-pantenol zapobiega wysuszeniu błony śluzowej i regeneruje naskórek, wzmacniając ochronną funkcję skóry.
 • Kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH okolic intymnych, a współdziałając ze składnikiem o działaniu przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym zapobiega infekcjom i stanom zapalnym.
 • Dzięki hipoalergicznej kompozycji zapachowej oraz delikatnym składnikom myjącym płyn zapewnia wyjątkowe i długotrwałe uczucie świeżości.

Poj. 300 ml
Cena: 14,99 zł z dozownikiem

 

AA-intymna-Comfort
AA Intymna, Płyn do higieny intymnej SENSITIVE
Płyn do higieny intymnej o działaniu ochronnym i kojącym.

 • D-pantenol działa kojąco i łagodząco oraz zapobiega powstawaniu podrażnień i zaczerwienień.
 • Betaina zapewnia optymalne nawilżenie i chroni naskórek oraz błony śluzowe przed przesuszeniem.
 • Kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH okolic intymnych, a współdziałając ze składnikiem o działaniu przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym zapobiega infekcjom i stanom zapalnym.
 • Dzięki delikatnym składnikom myjącym płyn zapewnia wyjątkowe i długotrwałe uczucie świeżości.

Poj. 300 ml
Cena: 14,99 zł z dozownikiem
Cena: 12,19 zł bez dozownika

AA-intymna-Sensitive
AA Intymna, Płyn do higieny intymnej HELP
Płyn do higieny intymnej chroniący przed infekcjami. Kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH okolic intymnych przywracając naturalną mikroflorę, a współdziałając ze składnikiem o działaniu przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym zapobiega infekcjom i stanom zapalnym.

 • Dzięki zawartości alantoiny i D-pantenolu płyn wspomaga regenerację podrażnionego i zaczerwienionego naskórka, przywracając skórze komfort.
 • Betaina dbając o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia – zapobiega wysuszeniu śluzówki.
 • Dzięki delikatnym składnikom myjącym płyn zapewnia wyjątkowe i długotrwałe uczucie świeżości.

Poj. 300 ml
Cena: 14,99 zł z dozownikiem

 

AA-intymna-Help

AA Intymna,  Chusteczki do higieny intymnej
Dla kobiet w każdym wieku polecane są Chusteczki do higieny intymnej. Są wygodne  i praktyczne w użyciu, gdziekolwiek jesteśmy: w domu, w podróży, w pracy oraz podczas urlopu zapewniając długotrwałe uczucie komfortu. Chusteczki do higieny intymnej AA występują w trzech wersjach:

 • SENSITIVE
 • FRESH
 • COMFORT

AA Intymna Chusteczki do higieny intymnej są polecane do codziennej higieny intymnej, gdy zachodzi potrzeba odświeżenia się oraz do stosowania przy podrażnieniach. Zapewniają świeżość każdego dnia, gdziekolwiek jesteś: w domu, w pracy, podczas podróży, czy urlopu i na wakacjach. Specjalnie opracowana miękka włóknina została nawilżona substancjami, które zapewniają prawidłową higienę i pielęgnację intymną. Formuła zawiera kwas mlekowy, który utrzymuje odpowiednie pH skóry i błon śluzowych oraz wspomaga naturalne mechanizmy obronne przed podrażnieniami. Delikatna baza myjąca gwarantuje bardzo dobrą tolerancję i skuteczne odświeżenie. Dzięki obecności kompleksu łagodzącego chusteczki koją podrażnienia i zapobiegają wysuszeniu śluzówki.
Ich wyjątkowa miękkość i delikatność zapewnia komfort stosowania.
Stosowanie: Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Chusteczki są w 100% biodegradowalne i po użyciu można je wyrzucić do toalety.
Cena: 7,20 zł / chusteczki – opakowanie 20 szt.
Chusteczki

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.