Nowa Relaksująca Mgiełka do Ciała NUXE BODY

Aliza Jabès odsłania przed nami swoje najnowsze dzieło z gamy NUXE BODY, rozkosznie czarujące dopełnienie idealnego rytuału pielęgnacyjnego …

Inspiracją do stworzenia Relaksującej Mgiełki do Ciała NUXE BODY była chęć przedłużenia zmysłowości i finezji rytuału NUXE BODY, otulając zarówno ciało jak i umysł kojącym zapachem.

Relaksująca Mgiełka do Ciała

Niepowtarzalne doznania urzekające zmysły

Sekretem urzekającej nuty zapachowej całej gamy NUXE BODY – żelu pod prysznic, peelingu, balsamu nawilżającego, kremu ujędrniającego oraz dezodorantu – jest subtelna harmonia świeżej nuty kokosowego sorbetu, wplecionej w kwiatowy bukiet migdałowca i pomarańczy, które przenikają w zmysłowe nuty piżma oraz dzikiej wanilii.

Zapach nowej Relaksującej Mgiełki do Ciała to świeżość wiosennego poranka, zapewniająca uczucie odprężenia i relaksu, przypominające błogą przyjemność czasów dzieciństwa.

Nowy, urzekający zapachem gest pielęgnacyjny dla efektu „naturalnego” uroku

Relaksująca Mgiełka Zapachowa jest doskonałym zakończeniem codziennego rytuału pielęgnacyjnego ciała, który przedłuża jego uzależniającą przyjemność.

Wprowadza ona nowe podejście do zagadnienia „naturalnych preparatów zapachowych”. Jego istota leży w starannie wyważonej prostocie i subtelnym efekcie.

Nie ma ryzyka zbyt obfitej aplikacji: zapach pozostaje dyskretny i atrakcyjny, a skóra miękka i jedwabista.

Duża pojemność eleganckiej, lakierowanej, szklanej buteleczki (100 ml) pozwala cieszyć się zmysłowością Relaksującej Mgiełki Zapachowej w każdej chwili.

Łagodny i delikatny, wyłączny dla marki NUXE kompleks składników

Oczyszczają, złuszczają, pielęgnują … Gama NUXE BODY stanowi bukiet naturalnych preparatów do pielęgnacji skóry, opartych na aktywnych ekstraktach z białych kwiatów, które po raz pierwszy zostały zastosowane w formułach kosmetycznych: płatki kwiatów pomarańczy i migdałowca.

z płatkami kwiatów pomarańczy i migdałowca…

 

Drzewo Migdałowca

Jest to drzewo, które rozkwita jako pierwsze już pod koniec zimy. Jego różowo-białe kwiaty, które zawierają wyjątkowo duże ilości garbników, flawonoidów, polisacharydów i aminokwasów, wykazują silne właściwości zmiękczające, łagodzące, przeciwutleniające oraz nawilżające.

Drzewo Pomarańczy

Rodzi owoce gorzkiej pomarańczy i charakteryzuje się intensywnie pachnącymi, drobnymi, białymi kwiatami w kształcie gwiazdy. Stosowany przez markę NUXE ekstrakt zawiera cukry, flawonoidy i olejki eteryczne, które wykazują właściwości zmiękczające, przeciwutleniające i nawilżające.

Drzewa owocowe mają wyjątkową cechę – kwitną tylko raz w roku. Kwiaty są niezwykle kruche, co czyni ich ekstrakcję nieskończenie delikatnym zadaniem.

Kojący i zmiękczający kompleks kwiatowy z ekstraktem z kwiatów migdałowca oraz pomarańczy został opracowany wyłącznie na specjalną prośbę oraz użytek Laboratorium NUXE.

Nowa RELAKSUJĄCA MGIEŁKA DO CIAŁA

Relaksujący i odświeżający gest pielęgnacyjny od NUXE BODY.

Szklana buteleczka z pompką, bez kartonika 100 ml

Cena sugerowana: 119 zł

NUXEBODY_relaksujaca mgielka do ciala

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.