Nowe mascary EYE OPENER od Delia Cosmetics

Długie, pogrubione i zmysłowo podkręcone rzęsy sprawiają, że oczy wydają się duże i wyraziste. Delia Cosmetics opracowała wyjątkową nowość – mascary EYE OPENER, które pozwalają uzyskać efekt „otwartego oka”. Silikonowa szczoteczka mascary Volumizing o prostym kształcie dokładnie pokrywa rzęsy dodając im objętości, a wyprofilowana szczoteczka Curling pozwala unieść i podkręcić włoski.

Maskara pogrubiająca Eye Opener Volumizing
Ekstremalnie pogrubiająca, silikonowa, stożkowa szczoteczka o miękkim włosiu dokładnie pokrywa i rozdziela rzęsy, dodając im objętości, a aksamitna formuła tuszu dobrze przylega do rzęs i zapobiega sklejaniu.
Pojemność: 10 ml
Cena: 13 PLN

maskara_EyeOpener-pogrubiajaca-goldVolumeszczoteczka_MIN

Maskara podkręcająca Eye Opener Curling
Wyprofilowana, silikonowa szczoteczka unosi rzęsy i zalotnie je podkręca, a delikatna formuła nie obciążając rzęs, nadaje im głęboki, czarny kolor.
Pojemność: 10 ml
Cena: 13 PLN

maskara_EyeOpener-podkrecajaca-pinkCurlszczoteczka_MINI
***

Delia Cosmetics polski producent kosmetyków z ponad 15-letnim doświadczeniem, posiadający niezwykle bogate portfolio kosmetyczne oraz ugruntowaną pozycję na rynkach zagranicznych w ponad 50 krajach na całym świecie. Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz kosmetyków do makijażu i paznokci. Sukces rynkowy marki potwierdzony jest licznymi prestiżowymi nagrodami branżowymi.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.