Nowe olejki eteryczne Stenders

STENDERS rozszerzył asortyment naturalnych olejków eterycznych o cztery nowe warianty. Fani aromaterapii znajdą w sklepach firmowych i sklepie on-line, olejek z trawy cytrynowej, rozmarynu, jodły oraz pomarańczy. W sklepach  STENDERS można znaleźć  kilkadziesiąt wariantów 100% naturalnych olejków eterycznych oraz akcesoria do ich uwalniania: porcelanowe kominki, krążki zapachowe oraz oleje i masła bazowe, które można wzbogacić olejkami.

Teraz w sklepach STENDERS na klientów czekają cztery nowe warianty olejków, które charakteryzuje nie tylko wyjątkowy zapach, ale i nowe, odświeżone opakowania:

 

 
Olejek eteryczny z trawy cytrynowej

Tak zielono! Wysokiej jakości olejek eteryczny pochodzi z liści trawy cytrynowej z Indii. Weź oddech i poczuj świeży aromat, gdy chcesz się rozweselić, lepiej skoncentrować i przegonić zmęczenie. Zauważ jak intensywny aromat olejku uspokoi cię i oczyści umysł. Olejek eteryczny z trawy cytrynowej najlepiej komponuje się z olejkiem eterycznym z jodły lub bergamoty.
Cena: 35,90 PLN / 10ml

slide Olejek_eteryczny_z_trawy_cytrynowej_STENDERS_3590_zl

 
Olejek eteryczny z jodły

Poczuj północne ukojenie! Wysokiej jakości olejek eteryczny pochodzi z jodły, która rośnie w Europie Północnej. Weź oddech i poczuj świeży i pikantny aromat, gdy chcesz poprawić swoje samopoczucie
i udrożnić drogi oddechowe. Poczuj jak silny aromat jodły przegania negatywne myśli i uspakaja cię. Olejek eteryczny z jodły najlepiej komponuje się z olejkiem eterycznym z trawy cytrynowej, eukaliptusowym i miętą pieprzową.
Cena: 39,90 PLN / 10ml

 

Olejek_eteryczny_z_jodly_STENDERS_3990_zl

Olejek eteryczny z rozmarynu

Poczuj przyprawy! Wysokiej jakości olejek eteryczny z liści i kwiatów rozmarynu rosnącego w regionie Morza Śródziemnego. Weź oddech i poczuj ziołowe nuty czarującego aromatu przypraw, gdy tylko chcesz wzmocnić się mentalnie
i poprawić swoją koncentrację. Poczuj siłę rozmarynu, który stymuluje umysł i rozwesela myśli. Olejek eteryczny z rozmarynu komponuje się ze wszystkimi cytrusowymi olejkami eterycznymi.
Cena: 39,90 PLN / 10ml

 

Olejek_eteryczny_z_rozmarynu_STENDERS_3990_zl

Olejek eteryczny z pomarańczy

Poczuj szczęście! Wysokiej jakości olejek eteryczny pozyskujemy ze skórek pomarańczy. Wdychaj aromat słodkich owoców, gdy chcesz odpocząć i poprawić swój nastrój. Poczuj ożywiający i inspirujący do działania zapach. Olejek eteryczny
z pomarańczy najlepiej komponuje się z olejkiem eterycznym cytrusowym lub neroli.
Cena: 35,90 PLN / 10ml

 

 

 

 

 

Pomaranczowy_olejek_eteryczny_STENDERS_3590_zl

Olejki eteryczne to lekkie koncentraty odparowywanych substancji (w związku z tym mogą być wdychane) – esencji roślinnych, bez cząsteczek tłuszczu. Zawierają one związki o złożonych substancjach organicznych (kwas, aldehyd, keton, terpen itp.). Na przykład, różany olejek zawiera około 500 różnych związków. Istnieją dwa sposoby wprowadzania olejków do ciała przez skórę i przez wdychanie.
W 2004 roku przyznana została Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny, za odkrycie mechanizmu wykrywania zapachów. Wykazano, że cząsteczki aromatyczne, po inhalacji, tworzą impulsy elektryczne stymulujące układ limbiczny. Układ limbiczny jest zbiorem struktur mózgu związanych z emocjami, zachowaniami wzbudzającymi przytomność i pamięć długotrwałą. Odkrycie to jest uważane za fizjologiczne podstawy łączenia każdego zapachu z wywoływanym uczuciem.
Oznacza to, że zapachy mogą wzbudzać pewne emocje i skojarzenia, które wpływają na naszą świadomość. Ludzki mózg pamięta zapachy, dlatego nawet zapach nazwany w słowach silnie wpływa na naszą wyobraźnię. Pod wpływem tego, jak czuje się dana osoba, dany aromat i jego związki wywołują określony efekt. Na przykład majestatyczny aromat róży lub nasze wspomnienia
z nią związane, wywołują nastrój prawdziwej elegancji, luksusu i bogactwa. Zaś świeży zapach grejpfruta wypełnia pokój radosną i ożywczą energią.
STENDERS wie, że przyjemne zapachy budzą przyjemne emocje. Przy wyborze olejku, możemy czuć wręcz emocjonalną satysfakcję. Powinniśmy słuchać naszego nosa, który podpowie nam, którego olejku potrzebujemy w danej chwili.
Nowe olejki eteryczne STENDERS można kupić w każdym sklepie firmowym STENDERS oraz w sklepie on-line na: www.stenders-cosmetics.pl.

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.