Nowe preparaty Pharmaceris H

Preparaty Pharmaceris H są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn z problemami nasilonego i przedwczesnego wypadania włosów. Dorosły człowiek ma około 100 000 włosów na głowie i traci ich średnio 70-100 dziennie, co jest naturalnym zjawiskiem. Wypadanie włosów nasila się z wiekiem a na proces ten wpływ mają uwarunkowania genetyczne, wahania hormonalne, niektóre choroby oraz przyjmowane leki. Przyczyną nadmiernego wypadania włosów mogą być również zbyt intensywne zabiegi fryzjerskie i codzienna stylizacja. Utratę włosów wzmaga stres, nieodpowiednia dieta. Także pory roku mają wpływ na intensywność wypadania włosów.

Nadmierna utrata włosów – łysienie dotyka zarówno mężczyzn , jak i kobiety i często staje się dużym problemem estetycznym i psychologicznym.

Marka Pharmaceris wprowadza do aptek 2 specjalistyczne preparaty:

  • H-STIMUPURIN Specjalistyczny szampon stymulujący wzrost włosów
  • H-STIMULINUM Odżywkę stymulującą wzrost włosów,

nad którymi prace i badania trwały 10 lat i których receptury oparte zostały na 2 zgłoszeniach patentowych.

Dermokosmetyki te pobudzają odrastanie nowych włosów i ich zagęszczanie. Pomagają walczyć z łysieniem o podłożu genetyczno-hormonalnym oraz spowodowanym czynnikami środowiskowymi. Zapobiegają utracie włosów wynikającej z długotrwałego przyjmowania leków, stresu, przemęczenia czy osłabienia organizmu. Są bezpieczne dla wrażliwej skóry głowy. Nie zawierają parabenów, alergenów i barwników.

W nowych preparatach Pharmaceris H zastosowano nowatorskie rozwiązania poparte ZGŁOSZENIAMI PATENTOWYMI:

1.Zastosowano synergiczny kompleks kofeina + naturalny czynnik wzrostu FGF . To unikalne połącznie dwóch składników stanowi skuteczne i naukowo udowodnione działanie, hamujące proces wypadania włosów i jednocześnie stymulujące ich odrastanie. Wykazuje działanie zapobiegające łysieniu o różnej etiopatogenezie. ZGŁOSZENIE PATENTOWE P.407074 (2014).

2.Transport naturalnego czynnika wzrostu FGF i jego sposób wprowadzania w głąb mieszka włosowego stanowi ZGŁOSZENIE PATENTOWE P.400804 (2012).

Nowe preparaty, jak cała serii dermokosmetyków Pharmaceris do cer problemowych dostępne są z aptekach.

10E1583_Stimulinum_150ml_krt 10E1582_Stimupurin_250ml_krt 10E1582_Stimupurin_250ml_but

10E1583_Stimulinum_150ml_tub

www.pharmaceris.pl

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.