Nowe produkty do brwi Pupa Brow Mania

Linia produktów do brwi Pupa Brow Mania rozszerzyła swój asortyment o 2 nowe kosmetyki: Eyebrow Definition Cream oraz Eyebrow Plumping Gel . Produkty będą dostępne siećci perfumerii Douglas oraz perfumeriach prywatnych już od początku lutego.

EYEBROW DEFINITION CREAM
Wodoodporny krem podkreślający brwi

FORMUŁA
Innowacyjna, kremowa formuła stworzona na bazie mieszanki wosków z łatwością rozprowadza się na brwiach i pokrywa każdy włosek. Dzięki wysokiej zawartości pigmentów Eyebrow Definition Cream nadaje wyjątkowo nasycony kolor. Dodatkowo zawiera substancje lotne, które utrzymują włoski na swoim miejscu przez cały dzień. Wodoodporna formuła. Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

EFEKT MAKIJAŻU
Nadaje kolor i utrwala kształt brwi, pozwala na uzupełnienie brakujących włoków, pięknie podkreśla łuk brwiowy.

Krem jest dostępny w trzech kolorach:

  • 001 ASH
  • 003 COCOA
  • 004 DARK CHOCOLATE

CENA DETALICZNA: 68 zł

002_EYEBROW_DEFINITION_CREAM

EYEBROW PLUMPING GEL
Żel pogrubiający brwi

FORMUŁA
Wzbogacona o mikrowłókna, które dodają brwiom pożądanej objętości. Specjalne pigmenty gwarantują równomierny, delikatny kolor. Dzięki składnikom nawilżającym żel ma komfortowa, nieklejąca się konsystencję. Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

EFEKT MAKIJAŻU
Lekki, koloryzujący żel tworzy na powierzchni brwi utrwalający film, który idealnie przylega do włosków jednocześnie ich nie obciążając. Efekt: naturalnie podkreślone i pogrubione brwi.

Żel jest dostępny w trzech kolorach:

  • 001 BLONDE
  • 002 BROWN
  • 003 DARK BROWN

CENA DETALICZNA: 54 zł

001_EYEBROW_PLUMPING_GEL

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.