Nowe zapachy Pani Walewska – klasyka w nowym wydaniu

Pani Walewska przedstawia dwa nowe, klasyczne zapachy, które otulają słodkimi i uwodzicielskimi nutami. Subtelna kompozycja zamknięta w Pani Walewska NOIR oraz słodko-energetyczny wyciąg z wanilii ukryty w Pani Walewska WHITE to perfekcyjne perfumy dla każdej kobiety. 

Świat zapachów Pani Walewska jest pełen elegancji i stylu. To mistrzowskie połączenie zmysłowych zapachów z uwodzicielską nutą. Perfumy Pani Walewska to klasyczny szyk zamknięty w oryginalnych, eleganckich opakowaniach, które podkreślają ich wyjątkowy charakter. Nowe zapachy Pani Walewska to propozycje dla wyjątkowych kobiet, doskonałe na każdą okazję zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Pani Walewska NOIR – Intensywna i świeża kompozycja, łącząca nuty soczystych cytrusów z uwodzicielską różą i zmysłowym piżmem. Szykowna propozycja dla kobiet namiętnych i pewnych siebie. Elegancki i klasyczny zapach NOIR to doskonałe uzupełnienie wieczorowej kreacji dla każdej kobiety ceniącej wytworny i wysublimowany styl.

perfumy_Pani_Walewska_Noir_jpg

Perfumy Pani Walewska NOIR
Pojemność: 30ml
Cena: 27 PLN

Idealnym zapachem na dzień będzie Pani Walewska WHITE. To energetyczne zestawienie delikatnych, białych kwiatów połączonych ze zmysłową ambrą i wanilią. Esencja kobiecości i luksusowa kompozycja zapachowa zamknięte w wyjątkowym flakonie spodobają się zwolenniczkom prostego i subtelnego stylu.

perfumy_Pani_Walewska_White_jpg
Pojemność i sugerowana cena: Perfumy Pani Walewska WHITE
Pojemność: 30ml
Cena: 27 PLN

Pani Walewska uzupełniła swoją nową kolekcję perfum także o dwa perfumowane mydła do ciała NOIR i WHITE. To niezwykłe kompozycje zapachowe oparte na kwiatowych nutach, które dają uczucie komfortu i odświeżenia. Delikatna, kremowa piana łagodnie myje i oczyszcza skórę, a zapach ulubionych perfum zostaje z kobietą na jeszcze dłużej.

Pani_Walewska_mydlo_WHITE_100g
Perfumowane mydło do ciała 100g
Cena: 2,90 PLN

Pani_Walewska_mydlo_NOIR_100g

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.