Nowoczesne rozwiązania w nowych modelach suszarek marki Vileda

Marka Vileda – światowy producent akcesoriów do sprzątania, słynących z doskonałej jakości, poszerza asortyment suszarek na pranie. Oferta została wzbogacona aż o 17 nowoczesnych modeli dostosowanych do potrzeb użytkowników. Konstruktorzy marki Vileda przemyśleli cały proces suszenia od nowa i przygotowali propozycje zróżnicowane pod względem funkcjonalności, rozmiarów i przeznaczenia. Wszystko po to, aby ułatwić codzienne suszenie prania i sprawić, by było jeszcze efektywniejsze.

Suszarka Mixer marki Vileda_fot
Suszenie dopasowane do każdej przestrzeni

Kompaktowe i lekkie suszarki marki Vileda doskonale sprawdzają się w każdej przestrzeni. Różne rozmiary i kształty produktów Viledy sprawiają, że optymalnie można wykorzystać nawet niewielką ilość miejsca w małych mieszkaniach. Dzięki różnego typu rozwiązaniom konstrukcyjnym klienci mogą wybierać wśród modeli typu X-LEGS (modele ze skrzyżowanymi nogami), Table (stołowe), Tower (wieżowe), Extended (rozsuwane) czy Hang (wieszane) i precyzyjnie dopasować suszarkę do możliwości przestrzennych.

Suszarka Mixer 4 marki Vileda_fot

Suszenie wychodzi w praniu, czyli suszarka dopasowana do potrzeb

Od 150 lat Vileda stara się dostarczać klientom rozwiązania, które ułatwiają codzienne obowiązki i oszczędzają czas. Dlatego wszystkie akcesoria są projektowane tak, by odpowiadały na potrzeby użytkowników. Tymi zasadami konstruktorzy marki kierowali się również pracując nad nowymi modelami suszarek. Nieważne, czy posiadamy dużą czy małą rodzinę, czy robimy pranie codziennie, czy raz w tygodniu – Vileda bez trudu sprosta wyzwaniom dnia codziennego. W ofercie dostępne są modele suszarek, które pomieszczą nawet kilka prań naraz, a także takie, które każdorazowo można dopasować do ilości suszonych rzeczy. Przykładem może być suszarka Infinity, będąca idealnym rozwiązaniem na wieszanie prania dużych rozmiarów. Dzięki teleskopowym linkom można regulować jej wymiary od 185 cm do 257 cm.

Suszarka Infinity marki Vileda_ slide

Wyjątkowa funkcjonalność i jakość

Suszarki Viledy są bardzo funkcjonalne, co sprawia, że proces prania i suszenia, a nawet prasowania jest o wiele prostszy. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom, np. w postaci pogrubionych linek, prasowanie jest łatwiejsze i znacznie szybsze. Na tkaninach nie powstają bowiem trudne do usunięcia zagniecenia. Poszczególne modele suszarek Viledy wyposażone są w dodatkowe elementy, takie jak wieszaki na drobną bieliznę i skarpetki czy torebki na klamerki, ułatwiające wieszanie niewielkich części garderoby.

Na wygodę użytkowania wpływają również zamontowane kółka, a blokady skrzydeł zabezpieczają przed rozłożeniem i ułatwiają przechowywanie. Na szczególną uwagę zasługują modele z opcją podwójnego zastosowania, dzięki maksymalnemu wykorzystaniu możliwości konstrukcyjnych. Przykładem może być model Premium 2 in 1, który może być stosowany jako tradycyjna suszarka oraz, po demontażu ramienia, świetnie spełni swoją funkcję jako suszarka grzejnikowa lub balkonowa.

Suszarka Premium 2 in 1 marki Vileda_fot

Suszarki marki Vileda można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń – są wytrzymałe i bardzo stabilne, a niektóre modele cechuje wyjątkowa odporność na działanie trudnych warunków atmosferycznych. W ofercie Viledy można znaleźć suszarki z aluminium i ze stali, wszystkie wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu przez lata optymalnie spełniają swoje funkcje.

Suszarka Mixer marki Vileda_fot

Więcej informacji na www.vileda.pl/do_suszenia_i_prasowania.php

Suszarki marki Vileda dostępne są w firmowym sklepie internetowym www.sklep.vileda.pl/sklep/suszarki-na-pranie.php oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Suszarka Mixer marki Vileda_ fot

O firmie:

Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach  i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.

Więcej informacji: www.vileda.pl

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.