Nowość: Bursztynowa Linia kosmetyków STENDERS

Do sklepów STENDERS zawitały nowe i bardzo wyjątkowe, pełne energii północnej natury kosmetyki z bursztynem bałtyckim do pielęgnacji ciała i rytuałów kąpieli. Bursztynowa Linia jest kontynuacją ekskluzywnych linii klejnotów STENDERS – dołączyła do obecnej już Złotej Linii. Nowa gama kosmetyków to szczególny skarb – źródło energii dla ciała i ducha, które pozwala poczuć siłę północnej natury każdego dnia, cieszyć się kąpielą wypełnioną bursztynowym ciepłem, a także podarować sobie i innym ekskluzywny prezent.

Cenne składniki kosmetyków z Bursztynowej Linii:

  • Proszek bursztynowy

Rozbity w drobny proszek surowy bursztyn bałtycki – cenny naturalny kamień, przez tysiące lat kołysany przez morze. Często nazywany jest słonecznym kamieniem lub północnym złotem, gdyż w każdej kropli skrywa energię i ciepło natury.

  • Łupiny orzecha Capuacu

Cupuacu  to drzewo z rodziny kakaowców, które rośnie w lasach deszczowych Amazonii. Jego owoce to prawdziwe skarby natury. Miąższ owoców od dawna był źródłem pożywienia dla mieszkańców lasów, a jego ziarna używane są do produkcji bogatego w cenne właściwości masła. Łupina owoców, pokruszona na drobne kawałki idealnie nadaję się do głębokiego oczyszczania skóry – zapewniając lekki i przyjemny masaż, dba o jędrność skóry.

  • Sól morska

Starannie wyselekcjonowane kryształy bogate są w jony wapnia, potasu i sodu, które oczyszczają skórę i wzmacniają paznokcie. Relaksująca kąpiel w soli pomaga w regulacji poziomu nawilżenia komórek, redukując obrzęk i zmęczenie.

  • Olej z pestek winogron

Winnice utożsamiane są z produkcją wina i ucztami. Możemy jednak znaleźć tam coś pożytecznego dla naszej skóry. Olej z pestek winogron jest wyjątkowo pożyteczny, ponieważ zawiera duże stężenie nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zapewnia skórze witalność dzięki dokładnemu nawilżeniu i zmiękczeniu.

  • Kwiaty lipy i nagietka

Delikatne kwiaty lipy i nagietka, które zdobią nasze mydło są jak tajemnice bursztynu, wniosą do każdej łazienki powiew natury sprawiając, że bursztynowe mydło ozdabia łazienkę.

  • Krople żywicy

Krople żywicy – początki bursztynu – uwalniane w kąpieli wypełnią pomieszczenie ciepłem bursztynu i energią północnej natury.

 

Bursztynowy żel pod prysznic

Delikatny żel pod prysznic z bursztynem bałtyckim do oczyszczania i wygładzania skóry każdego dnia. Jego ciepły, żywiczny aromat otula skórę wraz z lekką pianką, uwalniając potęgę bursztynu.

Ten delikatny żel pod prysznic w niewielkich kroplach bursztynu skrywa energię północnej przyrody. By przekazać tę moc, wzbogacono go cennym proszkiem bursztynowym. Morskie fale kołysały ten klejnot przez miliony lat. Bursztynowy żel pod prysznic wlewa się w dłonie, błyszczy w świetle wszystkim kolorami bursztynu otulając ciało i zmysły ciepłym, żywicznym zapachem.

Pojemność: 250 ml

Cena: 79,90 PLN

 

Bursztynowa musująca kula do kąpieli

Troskliwie i ręcznie wykonana musująca kula do kąpieli z bursztynem bałtyckim pozwala cieszyć się wszystkimi skarbami północnej przyrody podczas kąpieli. Dzięki niej poczuć można ciepło bursztynu, podczas gdy żywiczny aromat otula skórę.

Zdolne dłonie wplotły w musującą kulę do kąpieli złote krople żywicy a wraz z nią energię północnej przyrody. Kula wzbogacona jest proszkiem bursztynowym. Podczas radości

z relaksującej kąpieli sól morska i olej z pestek winogron dbają

o zniewalającą miękkość skóry. Bursztynowa kula musując

w wodzie, uwalnia słoneczne krople żywicy, wypełniając pomieszczenie ciepłym, żywicznym aromatem.

Waga: 125 g

Cena: 44,90 PLN

 

Bursztynowy peeling pod prysznic

Peeling pod prysznic z bursztynem bałtyckim dba o czarującą gładkość skóry. Ożywczy peeling przyjemnie masuję skórę, a ciepły, żywiczny aromat otula ciało i zmysły.

By uwolnić energię północnej przyrody zebraną w bursztynie, wzbogacono peeling proszkiem bursztynowym. Drobne łupiny orzecha Cupuacu i cenne drobinki peelingujące niczym polerowane koraliki bursztynu, przyjemnie masują skórę, wygładzając każdą linię ciała. Wlewając się w dłonie, peeling uwalnia siłę bursztynu otulając ciało i ciepłym, żywicznym zapachem.

Pojemność: 250 ml

Cena: 84,90 PLN

 

Bursztynowe mydło

Ręcznie wykonane mydło z bursztynem bałtyckim zawiera siłę północnej przyrody. Pozwala poczuć ciepły, żywiczny aromat otulający ciało i zmysły.

Wprawne dłonie obok delikatnych kwiatów lipy i nagietka, wplotły w nie energię północnej przyrody. By przekazać tę moc, wzbogacono mydło cennym proszkiem bursztynowym. Bursztynowe mydło skrzy się w świetle wszystkimi kolorami bursztynu uwalniając ciepły, żywiczny aromat na skórze.

Waga: 110 g

Cena: 49,90 PLN

***

STENDERS to Ogrodnik Uczuć. Pochodzi z północnej Europy, gdzie czerpiąc z roślin i kwiatów, tworzy nowatorskie, unikalne kosmetyki inspirowane naturą. Każdy powstały w ten sposób produkt wprowadza naturę w miejski tryb życia. STENDERS sprawia, że dzień rozkwita, a oczy błyszczą. Nasyca uczuciami wszystko wokół – Ciebie, Twoją łazienkę, Twoją ulicę oraz ludzi, którzy Cię otaczają.

STENDERS to zespół kreatywnych, radosnych i twórczych osób, zafascynowanych wyjątkowymi kosmetykami – zdrowszymi, bogatszymi i pełnymi doznań. Uczucia uchwyciliśmy w blisko 300 unikalnych produktach kosmetycznych, które mieszkają w 190 butikach na całym świecie. W Polsce STENDERS obecny jest od 2003 roku. Posiada 7 sklepów firmowych w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice oraz Łódź.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.