Nowość Collistar – Kolekcja kremowych sorbetów

Kolekcja kremowych sorbetów do każdej linii pielęgnacyjnej twarzy. Świeże, lekkie i szybko wchłaniające się kremy, wzbogacone bogatymi ekstraktami z owoców pochodzenia włoskiego.

Kolekcja kremowych sorbetów do każdego rodzaju skóry, to 4 bardzo wyjątkowe i smakowite produkty.

-GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCY z ekstraktem z truskawek

-REWITALIZUJĄCY I ROZŚWIETLAJĄCY z ekstraktem z malin

-MATUJĄCY z ekstraktem z czarnej porzeczki

-ANTI-AGE, ENERGETYZUJĄCY  z ekstraktem z jeżyn

 

1.Kremowy sorbet dający matujący efekt z ekstraktem z czarnej porzeczki przeznaczony jest do skóry tłustej i mieszanej. Aktywny ekstrakt z czarnej porzeczki, to silny przeciwutleniacz, zwalcza wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się skóry. Witaminy F i B6 normalizują przetłuszczanie się skóry i wydzielanie się sebum. Matujące pudry zmniejszają efekt błyszczenia się skóry. Laricyl: zmniejsza liczbę i rozmiar porów.

K20045 COLLISTAR MATUJĄCY KREM SORBETOWY Z WYCIĄGIEM Z CZARNEJ PORZECZKI

2. Głęboko nawilżający kremowy sorbet do skóry normalnej i odwodnionej z ekstraktem z truskawek. Aktywny truskawkowy ekstrakt gwarantuje nawilżanie dzięki kwasowi cytrynowemu, jabłkowemu i cukrom. Dzięki temu skóra utrzymuje się miękka i gładka. NMF complex zapewnia długotrwałe nawilżenie i przywraca równowagę wilgotności skórze. Witaminy E i B5 mają działanie skierowane przeciw wolnym rodnikom oraz służą odbudowie nabłonka skóry.

K21106 COLLISTAR NAWILŻAJĄCY KREM SORBETOWY Z WYCIĄGIEM Z TRUSKAWEK

3. Kremowy sorbet w linii Blask i Energia, to rewitalizacja i rozświetlenie skóry dzięki ekstraktowi z malin. Aktywny malinowy ekstrakt poprawia krążenie kapilarne żył, nawilża skórę i utrzymuje ją miękką i promienną. Poprawia również jej elastyczność oraz naprawia uszkodzenia wywołane ekspozycją na słońce. Ekstrakt z liczi nadaje blask dzięki zawartości Oligopeptide-20, który ma działanie przeciwzmarszczkowe oraz Trehalose o działaniu nawilżającym.

K21720 COLLISTAR ENERGIZUJĄCY I ROZŚWIETLAJĄCY KREM SORBETOWY Z WYCIĄGIEM Z MALIN

4. Kremowy sorbet o działaniu energetuzującym w linii anti-age / przeciwstarzeniowej z ekstraktem z jeżyn. Aktywny ekstrakt z jeżyn ma działanie przeciwzmarszczkowe, rozświetlające oraz stymuluje mikrocyrkulację skóry. Nuceloxidic complex reaktywuje energetyzujący proces skóry. Beta-glukan zapobiega i zwalcza starzenie się skóry. Witaminy E i A natomiast zwalczają wolne rodniki i mają działanie przeciwstarzeniowe.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.